zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Depilacja

Post autor: zuzula12 »

Szybkim sposobem na usunięcie zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa Białystok opinie Przy okazji możecie poczytać opinie na ten temat na ich stronie. Ja jestem osobiście bardzo zadowolona ponieważ bardzo szybko i praktycznie bezboleśnie można przejść przez zabieg i dzięki temu nie będziesz musiała tracić czasu rano na golenie. Polecam ponieważ jest to świetna opcja

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Depilacja

Post autor: grażynka011 »

Właśnie sama ostatnio byłam na depilacji laserowej w derma-med/pl/ i powiem wam, że efekt jest wspaniały. Dodatkowo koszty nie były wcale wysokie. Moja skóra jest idealnie gładka także jestem zadowolona

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Depilacja

Post autor: firanka »

Kiedyś to się bawiłam w depilację woskiem, zabieg bolesny i wbrew pozorom to dość szybko odrastały mi włosy. Dlatego poczytałam trochę o usuwaniu włosów laserem i w tym celu zgłosiłam się do kliniki novoderm novoderm/pl/epilacja-diolasheer-ice/ i tutaj praktycznie bez bólu pozbyłam się moich niechcianych włosów.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Depilacja

Post autor: Mniejsza1999 »

"Wiosna i lato zbliża się wielkimi krokami, to juz czas żeby pomyśleć o depilacji!

Polecam ofertę gabinetu Medilaser we Wrocławiu :)

Mają bardzo rozbudowaną ofertę, a wszystkie zabiegi są wykonywane przez bardzo doświadczony personel :)

Będziesz zadowolona!

Zobacz ofertę gabinetu Medilaser - depilacja laserowa Wrocław
"

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Depilacja

Post autor: pkonfederak55 »

Jak depilacja to tylko w Bieńkowscy Clinic, bo klinika ta dysponuje nie tylko najnowocześniejszym sprzętem, ale i świetnymi specjalistami :) warto sobie wejść na ich stronę bienkowscyclinic/pl/ i zapoznać się z ich niezwykle bogatą ofertą zabiegów. U mnie depilacja okazała się bardzo zbawienna, bo nie muszę się już męczyć z maszynkami do golenia, które w dodatku podrażniały mi skórę.

mojra
Posty: 660
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Depilacja

Post autor: mojra »

Skoro o depilacji mowa, to dajcie znać czy ktoś z was zdecydował się na depilacja bikini i czy warto. Ja słyszałam same głosy na tak, ale chętnie poznam także wasze zdanie na ten temat.

ODPOWIEDZ