Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Firma budowlana

Post autor: Aldona »

Witam! wiecie może jak założyć takie biznes budowlany i co warto przygotować na start? Ja rozważam wybór maszyn JCB a takie w ofercie ma firma Interhandler kliknij i spójrz - obecnie szukam odpowiedniej koparki kołowej ale nei znam się tak dobrze na tej dokumentacji technicznej - jakie parametry będą tutaj najlepsze, najbardziej uniwersalne w każdych warunkach?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Firma budowlana

Post autor: mojra »

Skoro już weszliśmy na ten temat, to wiecie co trzeba zrobić aby uzyskać uprawnienia budowlane ? Zależy mi na tym, aby dostać awans w pracy, a co za tym idzie potrzebuję tych uprawnień. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli wypowiecie się w tym temacie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Firma budowlana

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę uprawnienia-budowlane/pl , gdzie znajdziecie największą w Polsce bazę pytań dotyczących egzaminu na uprawnienia budowlane. Jezeli jestesci zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Firma budowlana

Post autor: pośrednik »

Ja od lat prowadzę firme budowlaną. I przede wszystkim dbam o bezpieczeństwo. Dlatego czesto zaglądam do tego sklepu tu drogowe/com/pl/ Mam tu bardzo duży wybór produktów, które pozwalają mi na prawidłowe oznakowanie terenu i zadbanie o bezpieczeństwo pracowników jak i osób postronych. Jak macie zamiar zająć się budolanką to sprawdźcie ofertę tego sklepu.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Firma budowlana

Post autor: Remontowa »

Prowadzenie firmy budowlanej wiąże się z koniecznością zakupu specjalistycznego sprzętu. Ciężko wykonywać prace budowlane bez takich urządzeń jak np. wózki widłowe terenowe tko/pl/127944,2021,10,21,wozki-widlowe-terenowe-niezawodne-w-wymagajacej-pracy . Wózki takie doskonale sprawdzają się w pracach w terenie. Dzięki bieżnikowanym kołom, napędowi na 2 osie oraz wysokiej mocy silnika i dużemu udźwigowi mogą transportować materiały budowlane nawet po bardzo nierównym terenie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Firma budowlana

Post autor: milka »

Zobacz sobie Polary z haftem loga od GQB. Jeśli nie macie odzieży firmowej z waszym logotypem, to naprawdę warto to nadrobić. Klienci zwracają uwagę na taką odzież i czesto zapamiętuja nazwę firmy. W ten sposób można zyskać nowych klientów.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Firma budowlana

Post autor: papilotka »

Biorąc się za otwieranie firmy budowlanej chyba trzeba mieć odpowiednie wykształcenie? :) Mój narzeczony właśnie się przygotowuje do testów egzaminacyjnych, szukaliśmy różnych materiałów i znaleźliśmy taki portal uprawnienia-budowlane/com/ dzięki któremu łatwiej to wszystko ogarnąć, można mniej więcej zobaczyć jakie są pytania, skorzystać z materiałów do nauki, super sprawa powiem wam

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Firma budowlana

Post autor: Dżonko »

Firma która naprawdę zna się na sprzęcie dla budowlany oraz logistyki to - gizo/pl/ . Mają naprawdę szeroką ofertę na maszyny i urządzenia, które odgrywają kluczową rolę w tych branżach. Dzięki doświadczeniu oraz możliwością całego zespołu kupimy i obsłużymy tam różnego rodzaju dźwigi, podnośniki, ładowarki, wózki widłowe, koparki oraz wiele innych. Serwis jest szybki i skuteczny, części i naprawy również wykonują na czas, to ważne dla utrzymania ciągłości działania sprzętu a tym samym prowadzonych inwestycji.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Firma budowlana

Post autor: grażynka011 »

My ostatnio właśnie mieliśmy problem z hydrauliką siłową, ale na szczęście wybraliśmy martech-hs/pl/hydraulika-silowa-wroclaw/ . Jak dla mnie jest to jednak najlepsza firma

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Firma budowlana

Post autor: Remontowa »

Każda firma budowlana powinna mieć odpowiednie wyposażenie. Niektóre prace wymagają wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Do takich prac należą między innymi prace na dużych wysokościach. Aby wykonywać je bezpiecznie niezbędny są podesty nożycowe katowice noweinfo/pl/podesty-nozycowe-katowice-wynajmij-szybko-sprawnie-i-niedrogo/ . Podest pozwala na uniesienie pracowników na znaczne wysokości. Platforma posiada specjalne, mocne barierki, które zapewniają bezpieczną pracę.

ODPOWIEDZ