zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Leczenie uzależnień

Post autor: zorba »

Ponieważ to specjaliści wiedzą, jak kierować osobą uzależnioną, to koniecznie trzeba zgłosić się do placówki leczniczej. Jest wiele takich miejsc i czasem naprawdę trudno zdecydować się na konkretną. Z opinii moich znajomych wnioskuję, że jednym z najlepszych jest ośrodek Kryształowy Płomyk.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: sokol »

Porozmawiaj też na ten temat z psychologiem. Na pewno pomoże Tobie przejść przez ten problem. Terapia uzależnień będzie w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Zajrzyj na stronę Poradni Empatio, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat: psycholog-ms/pl/terapia-uzaleznien/ .

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: wąż »

Jeśli chodzi o dobrego psychologa to wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie https://angielski-psychologia.pl/leczen ... warszawie/ . Osoby tutaj pracujące mają naprawdę wielkie doświadczenie, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: zuzula12 »

Z każdą formą uzależnień należy walczyć, a w razie problemów zgłosić się o pomoc do specjalistów.

spawanie aluminium

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: grażynka011 »

Według mnie bardzo ważna jest też odpowiednia terapia. Ogólnie dużo osób polecało mi miejsce jak pracowania psychologiczna Słupsk i sama mam w planach się tutaj zapisać, tym bardziej, że faktycznie Pan Maciej posiada wielkie doświadczenie

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: czoko752 »

Uzależnienie ma okropny wpływ na nasze życie, dlatego należy zrobić wszystko aby z niego wyjść. Jednym ze sposobów jest odbycie terapii w ośrodku leczenia uzależnień. Moją uwagę przykuł ten ze strony: https://vita-nova.pl/ . Warto się z nim skontaktować.

ODPOWIEDZ