Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Wyposażenie szkół

Post autor: Soki »

Jaka firma dostarcza najlepsze wyposażenie szkół? Dużo ofert widziałem z tej strony https://mojebambino.pl/ . Podobno klienci bardzo sobie to chwalą. I nic dziwnego. Posiadają oni bardzo szeroką ofertę, która na pewno będzie przydatna wielu szkołom. Sam chyba się na to zdecyduję.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: Monika »

Na pewno w żadnej szkole nie może oczywiście zabraknąć tablic. Widziałam, że można takie tablice niedrogo i bez ruszania się z miejsca zamówić na przykład w sklepie internetowym tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne.html. Polecam więc się tam w wolnym czasie rozejrzeć, na pewno nie pożałujecie ;)

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: Anita »

Dobrze powiedziane.

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: Markuz »

Rozmawiając ze znajomymi dochodzę do pewnego wniosku, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę jaki aktualnie mamy problem z edukacją. Nie mam tutaj na myśli oczywiście żadnych kwestii związanych z panującym wirusem. Bardziej chodzi mi o sam poziom nauczania o którym można by wiele pisać. Niestety nauczycieli z powołania jest jak na lekarstwo, głównym powodem jest dość niska pensja jak za presję z jaką muszą się zmierzyć codziennie. Z drugiej strony widać także duże braki w wyposażeniu niektórych placówek. Wypadałoby je wyposażyć chociażby w mikroskopy szkolne - edusklep/pl/category/mikroskopy-szkolne pozwalające na bardziej interaktywne lekcje. W ten sposób możemy zwiększyć skuteczność nauczania i zachęcić uczniów do interesowania się takimi przedmiotami jak biologia czy chemia :)

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: michałkuc »

ja myślę, że obowiązkowym wyposażeniem powinny być szafki szkolne , które będą dawały poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszym dzieciom. Najlepiej jakby były metalowe i posiadały bardzo solidne zabezpieczenia, które zwiększą ochronę przed działaniem niepożądanych osób, a wiadomo, że dzieci są różne. Dyrekcja powinna mieć to na uwadze jako sprawę priorytetową.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: Domis3223 »

Potrzebujesz wyposażenia szkoły, w sensie meble, regały, wygodne fotele, biurka czy nawet wyposażenie szatni i dużo innych potrzebnych rzeczy kupisz w sklepie internetowym Inter-Techik. My niedawno przenosiliśmy bibliotekę i całe wyposażenie kupiliśmy właśnie w tym sklepie i bardzo jesteśmy z jakości ich wykonania, oraz ogólnego wyglądu, a najważniejsze, że nie są to meble jak ze znanej sieci, gdzie potrzebna jest długa instrukcja i dużo czasu na ich składanie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: bebefa »

O tym można by wiele mówić, ale ja wam powiem, że po prostu warto jest też wiedzieć, jak takie szkoły pracują. Czyli takie nowaera/pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/jak-obliczac-punkty punkty są przyznawane i należy sprawdzać, jak je obliczać. To na pewno pozwoli nam na to, żeby przygotować się na przyjęcie do średniej.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: paździoch »

Na pewno są potrzebne jakieś artykuły piśmiennicze, więc można je zamówić w sklepie fairbee/pl/ w dobrej cenie. Na pewno znajdzie się tam jeszcze coś potrzebnego do szkół.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: Bajeczna »

"""Teraz większość szkół potrzebuje sprawnych,solidnych i wydajnych laptopów.To jest przyszłość,to sprawi,że dzieci szybko i w nowoczesny sposób przyswoją wiedzę,nie targając w plecakach kilogramów książek i zeszytów.Szkoły powinny mieć sprzęt nie tylko do nauki,ale też służące do rozrywki.Dobrą propozycją jest MSI GF63 Thin ceneo/pl/97578851

To,co go wyróżnia,to pięknie odwzorowane kolory na monitorze,wydajna bateria i elegancki,nowoczesny design.
"""

Awatar użytkownika
sebek
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 10, 2021 1:55 am

Re: Wyposażenie szkół

Post autor: sebek »

Muszę przyznać, że bardzo ciekawe propozycje. Warto się tutaj na coś skusić?
Jeżeli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.

ODPOWIEDZ