Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Dom weselny

Post autor: Soki »

Siemka! Polecicie jakiś dobry i sprawdzony dom weselny? Zbliża się moje wesele i chciałbym wynająć naprawdę porządną salę weselną. Macie jakieś propozycje ciekawe? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronce https://www.rajskagora.pl . Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Może ktoś z was korzystał już z ich usług? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Dom weselny

Post autor: postzunia »

Ja niebawem również wyruszam na ślub i szukam inspiracji co do prezentu z okazji zaślubin. Na stronie smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Pierwszy-Taniec/10168 Znalazłam bardzo interesujący kosz delikatesowy z winem które posiada piękną reprezentatywną etykietę oraz czekoladkami i pyszną kawą. Jak myślicie?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dom weselny

Post autor: Monika »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby ładne i nietuzinkowe dekoracje weselne, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego happenings/pl/dekoracje-slubne, w którym znajdziecie naprawdę całkiem spory wybór takich ozdób ;) Zamówienie możecie tam wygodnie złożyć on-line, naprawdę warto ;)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dom weselny

Post autor: milena49 »

Zdecydowanie, dekoracje to bardzo ważny element. To one nadają charakteru całej uroczystości. Fajnie jak wszystko utrzymane jest w tej samej stylistyce i najlepiej kiedy elementy są personalizowane. Teraz nie ma problemu żeby zamówić takie personalizowane produkty. Dostępne są nawet takie lilyzaproszenia/pl/kategoria/spiewniki-weselne śpiewniki weselne :D Zdecydowanie jest w czym wybierać.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Dom weselny

Post autor: bajobaj »

U nas to kilka domów weselnych już od dawna ma zamknięte, nawet w okresie, kiedy obostrzenia nie były takie duże. Ale prawdę mówiąc, nie wiem, gdzie mamy zrobić małe uroczyste przyjęcie weselne. Na pewno reportaż ślubny z takiej uroczystości nie będzie wybitny, ale zawsze na sesję możemy się potem przecież umówić, prawda?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dom weselny

Post autor: zuzula12 »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić sklep internetowy slubnezakupy/pl/365-prezenty-dla-mlodej-pary , w którym znajdziecie wszelkie dekorację związane ze ślubem. Jeżeli jestescie zainteresowani, to wejdzcie na strone i sami oceńcie ich ofertę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dom weselny

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie jednak najważniejsze było by znaleźć dla siebie odpowiednią suknię ślubną, ale na szczęście znajoma poleciła mi suknieboho/pl/suknie-slubne-turek/ i powiem wam, że tutaj bez problemu wybrałam dla siebie idealną kreację. Wybór jest naprawdę bardzo duży

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dom weselny

Post autor: zuzula12 »

Polecam sprawdzoną przeze mnie firmę która zajmuje się filmowanie wesel Warszawa tworzą oni z pasją filmy i zdjęcia ze ślubu i wesela. Zwracają oni uwagę na najmniejsze detale, bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Byliśmy rozluźnieni, doradzali nam jak najlepiej się ustawić, pamiętali o szczegółach. Uważam że jest to godna polecenia firma.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Dom weselny

Post autor: papilotka »

jesli ktos szuka fajnej sali w okolicach Inowroclawia, to warto zwrocic uwage na Karczmę Kujawską. Słyną z organizacji roznego rodzaju imprez okolicznosciowych, sama bylam na kilku i faktycznie wszystko idealnie dograne

ODPOWIEDZ