Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Jaki język?

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

jakich języków warto się Waszym zdaniem uczyć? Trafiłam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/chinski/online na ofertę kursu języka chińskiego on-line, organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Jak sądzicie, warto się tam na taki kurs zapisać? Czy ktoś z Was miał już od czynienia wcześniej z językiem chińskim?
"""

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaki język?

Post autor: zuzula12 »

"Przede wszystkim język angielski. Ja uczyłam się też trochę niemieckiego ale to nie był mój ulubiony język teraz się uczę rosyjskiego a mam zamiar w przyszłości zacząć naukę hiszpańskiego.



________________________

hollywooddream/pl/pl/3-okrycia-wierzchnie-damskie/
"

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Jaki język?

Post autor: Remontowa »

Uważam, że podstawą jest znajomość języka angielskiego. Teraz ciężko o dobrą pracę jeśli nie zna się języka obcego. Jeśli macie podstawy angielskiego ale interesuje Was też angielski dla firm, to zerknijcie na ofertę kursów szkoły Ling Team. Tu prowadzone są kursy na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się też online, więc to wygodne dla osób, które nie mają czasu by dojeżdżać do szkoły.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaki język?

Post autor: czoko752 »

Wybierz taki język, który pomoże Ci w życiu, albo w pracy. Rozglądając się za miejscem, w którym zaczniesz naukę, polecam w pierwszej kolejności zajrzeć do artykułu: torun/com/pl/index.php?akcja=art_zobacz&art_id=6631&id_news=77525 . Jest w nim sporo informacji, dzięki którym uda Ci się wybrać najlepszą szkołę w okolicy.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Jaki język?

Post autor: anik2 »

Jak dla mnie takim najbardziej znanym i popularnym językiem jest angielski. Warto się go nauczyć, chociaż w takim stopniu żeby można było sobie swobodnie rozmawiać. Dzięki youtu.be/ujzXwSeWEd8 dowiedziałam się o metodzie aktywnego mówienia i jak sobie całą lekcję obejrzałam, to naprawdę taki sposób nauki ma sens i jednocześnie jest bardzo prosty.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Jaki język?

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem język angielski jest naprawdę bardzo ważny, więc sami niedawno zapisaliśmy naszą córkę do bardzo dobrej szkoły językowej, o której dowiedzieliśmy się w torun/com/pl/index.php?akcja=art_zobacz&art_id=6631&id_news=77513 , dlatego jak najbardziej warto tutaj zajrzeć.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jaki język?

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób Wy uczycie się języków obcych? Korzystacie z profesjonalnych kursów? Jeżeli jesteście zainteresowani nauką języków obcych, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie https://www.eurotlumacz.pl/szkolne-przedmioty/ .

ODPOWIEDZ