czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: czoko752 »

Najważniejsze jest właśnie to, aby otrzymać faktycznie taką pomoc. A wiadomo, że prawnik- prawnikowi nie jest równy. Moim zdaniem warto zgłosić się do kancelaria prawna w Katowicach derekflak/pl/, która już działa nie od dziś na rynku. Oni zawsze starają się odpracować jak najlepsze rozwiązanie dla swojego klienta.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że w sprawach związanych z prawem należy korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego zainteresowanym tematem polecam sprawdzić usługi kancelarii - prawnik-poznan/com/pl/ .

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Bakeneko »

Sam szukałem ostatnio pomocy prawnej z zakresu prawa autorskiego i natrafiłem na świetną kancelarię krp-ks/pl/ mającej bogate doświadczenie na tym polu. Wybrałem ją z polecenia i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolony z pomocy jaką uzyskałem :) Zajrzyjcie, jeśli interesują was także inne usługi prawne

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Mniejsza1999 »

"Ja mogę polecić ofertę Kancelarii Adwokackiej adw. Anna Przywara - kancelaria-przywara/pl/

Indywidualne podejście do klienta

Będziecie zadowoleni
"

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: mojra »

Wiele osób korzysta z pomocy prawnej na zasadzie Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z oc sprawcy i powiem wam, ze wcale się nie dziwię. Niestety na własną rękę ciężko cokolwiek wskórać.

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: mojra »

Szukam jakiegoś radcy prawnego, który udzieli mi porady prawnej w sprawie odszkodowania. Znalazłam kancelarię https://sarowski.pl ale może znacie jeszcze kogoś, kto zna się na tego typu sprawach sądowych?

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na pozew frankowy? Właśnie sama zastanawiam się nad https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/odfr ... -kredytow/ i widziałam, że mają oni dosyć atrakcyjną ofertę, dodatkowo też usługi są świadczone na wysokim poziomie

ODPOWIEDZ