Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Pomoc prawna

Post autor: Soki »

Znacie może jakieś sprawdzonego adwokata, który oferuje profesjonalną pomoc prawną? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług, jednak nie mogę się zdecydować na nikogo konkretnego. Jedynie ten adwokat przyciągnął moją uwagę https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Z tego co widzę to ma on sporo pozytywnych opinii. Co o nim myślicie?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Milena »

Sama miałam problem gdy potrzebowałam adwokata i trudno było mi znaleźć dobrą kancelarię. Po prostu wolałam, aby ktoś mi jakąś polecił. Dopiero przyjaciółka podpowiedziała mi do kogo mam się zwrócić. Teraz już jest wszystko dobrze i nawet znalazłam ciekawy blog innego zespołu radców prawnych i adwokatów pgng/pl/blog/ . Mają bardzo wartościowe wpisy, które wyjaśniają wiele ważnych kwestii. Lubię je na bieżąco śledzić.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Elka »

Niedawno czytałam sporo o polskim prawie i wiem, że istnieje wiele kancelarii adwokackich. Ja czytałam, że obsługa prawna w Krakowie adwokat Justyny Migas zajmuje się m.in. windykacją, prawem pracy czy umowami o pracę. Więcej szczegółów znajdziecie na jej stronie migas-adwokat/pl/zakres_dzialalnosci.php. Można nawet konsultować się online.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: zorba »

Ja sądzę, że najlepsze będą jednak porady prawne bydgoszcz . Oferują pomoc w zakresie różnego rodzaju spraw i między innymi spadkowych. U mnie w rodzinie wszystko się pogmatwało w związku z przepisaniem majątku dziadka i potrzebne będzie profesjonalne wsparcie. Z tego co wiem adwokat rzetelnie i kompleksowo zajmuje się każdym indywidualnym przypadkiem.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: wesołek »

Pomoc prawna jest nam bardzo przydatna, gdyż w niektórych przypadkach nie damy sobie sami rady to też takie namiary na pomoc prawną warto mieć. Moja znajoma to ma problem z podziałem majątku. To też poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu dobrej kancelarii prawnej zajmującej się podziałem majątku. I tak ta kancelaria kancelariasprawyrodzinne/pl/adwokat-podzial-majatku-warszawa/ Teraz przynajmniej nie musi martwić się o to, że maż zabierze jej cały majątek

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Domis3223 »

Szukam odpowiedzialnej, profesjonalnej i zaangażowanej w temat zlecenia, oraz ważne jest abym mogła mieć bardzo dobry kontakt nie tylko telefoniczny. Pomoc prawna, kancelaria, Wrocław i najbliższa okolica poszukiwana na wczoraj.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: bonyard »

bardzo dobrego adwokata znajdziemy również w Szczecinie, to kancelaria ze sporym doświadczeniem w różnych sprawach gajda-adwokat/pl/ . Szczególnie warto się tam zgłosić jeśli będziemy mieli problemy z prawem karnym, lub z prawem rodzinnym. Można im w pełni zaufać!

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: wesołek »

Cześć. Nie sądziłam, że w moim życiu przyjdzie taki moment, że będę potrzebowała porady prawnej. Ale niestety tak się stało więc teraz szukam dobrego adwokata który doradzi mi w pewnych sprawach. A że nie chcę barć byle jakiego to szukałam z polecenia. I tak też dostałam namiary na tę kancelarię kancelaria-kopko/pl/porady-prawne-warszawa/ w której to uzyskałam bardzo fachową pomoc.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: synia »

A tutaj insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/wypadek-w-pracy-w-uk-co-robic/ już mieliście okazję zajrzeć? Jest tam bowiem namiar na ciekawą stronę, gdzie znajdziecie wiele różnych porad prawnych dotyczących wypadku w pracy w UK. Macie tam sporo ważnych informacji co należy zrobić, gdy takie zdarzenie miało miejsce. Rozejrzyjcie się tam i poczytajcie, szczególnie jeśli zamierzacie wyjechać do Anglii do pracy.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: kubek201 »

Radzę zerknąć sobie tutaj citymag/pl/radca-prawny-czym-sie-zajmuje-i-kiedy-nalezy-skorzystac-z-jego-uslug/ i poczytać czym zajmuje się radca prawny. Dowiecie się również kiedy należy skorzystać z jego usług. Myślę, że taka wiedza się przyda. Dzięki temu będziecie wiedzieć kiedy iść po poradę, żeby nie wpakować się w jakiś kłopoty. Pomyślcie o tym koniecznie.

ODPOWIEDZ