Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Bakeneko »

Ja korzystałam przy moich problemach z usług ekancelaria.tv/ Porady online, bez wychodzenia z domu, w dobrej cenie. Jak dla mnie naprawdę świetna alternatywa i naprawdę świetna i cenna pomoc.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: paździoch »

No ogólnie to zależy o jaką sprawę chodzi. Na pewno jeśli macie problem z prawem karnym to kancelaria adwokacka Wojas Pawlak wam pomoże. Zaś jeśli chodzi o inne odłamy prawa to oni także się zajmują innymi sprawami, ale ja tylko potrzebowałem od nich pomocy w sprawie karnej.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: pyrtek »

Jak ktoś szuka wsparcia i zaufanych osób to w Szczecinie jest bardzo dobra kancelaria, Pana Michała Gajdy - gajda-adwokat/pl/ Na pewno warto się do niego zwrócić o pomoc, bo to doświadczony specjalista

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli szukacie fachowej pomocy prawnej to sprawdźcie ofertę tej kancelarii prawnej tu firmaprawnicza/pl/ To kancelaria z siedzbą w Łodzi o ogólnopolskim zasięgu działania. Obsługuje przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz organizacje pozarządowe. I co rzadko się zdarza się obsługują klientow z zagranicy. Np z takich krajów jak Hiszpania, Francja a nawet z USA.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: pośrednik »

W Warszawie bardzo dobrą opinią cieszy się ta kancelaria prawna kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ Zatrudnieni tu prawnicy, eksperci mają indywidualne podejście do każdego klienta. Angażują się w prowadzone sprawy. Mają na swoim koncie 100% wygranych spraw. Jeśli jesteście zainteresowani, to umówcie się na bezpłatną pierwszą konsultację.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: piotrowska »

W moim przypadku współpraca z adwokatem Łukaszem Węgłowskim była bardzo udana, bo mecenas ma ogromne doświadczenie i do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Na pewno pomoże Ci w sprawach rozwodowych czy alimentacyjnych, bo ogólnie w sprawach rodzinnych jest bardzo skuteczny.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na bardzo dobrą aplikację mobilną jak bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/fintech/radca-prawny-aplikacja-mobilna ? Dostępne są tutaj wiadomości, które pochodzą od radców prawnych. Informacji jest bardzo wiele i przede wszystkim są bardzo przydatne.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: Luza »

W jakim zakresie tej pomocy prawnej szukasz? Jest sporo kancelarii prawnych na rynku. Wiele z nich specjalizuje się w pewnych zagadnieniach, co jest sporym plusem, bo w mojej ocenie taka dedykowana pomoc może być skuteczniejsza. Jeśli masz na myśli pomoc w tematach biznesowych i finansowych to w Warszawie jest kancelaria JDP. Popatrz tu jdp-law/pl/o-kancelarii/ - jest więcej informacji o ich usługach.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: emiliakozak »

Potrzebując pomocy prawnej na pewno warto korzystać z porządnych kancelarii. Czasami potrzebujemy wsparcia w bardzo trudnych tematach, takich jak uprowadzenie dziecka. Jako uprowadzenie rozumieć należy porwanie, zabranie ze sobą, uciekanie z osobą czy przeniesienie z dotychczasowego miejsca pobytu dziecka w inne miejsce. Na pewno w pierwszej kolejności warto zgłosić tę sytuację to odpowiednich służb.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: karol3222 »

Jeśli chodzi o odszkodowania to kilka tygodni temu dowiedziałem się o 514 455 736 . Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób.

ODPOWIEDZ