bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: bajobaj »

Dobrze, jeśli w mieście jest prawnik, do którego wybieramy sie zgodnie z naszym zapotrzebowaniem i który nam naprawdę pomoże. W Białymstoku ta kancelaria bialystok-adwokaci.eu/sprawy-cywilne.html jest znana ze skuteczności w wielu zakresach prawa, w tym w cywilnym. Śmiało możecie do nich pisać, odpowiedzą na wszystkie pytania.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: synia »

Warto na pewno regularnie zaglądać tutaj lexsecure/pl/blog/ . Macie tam bowiem namiar na blog, gdzie znajdziecie sporo rożnych ciekawych artykułów. Taka wiedza na pewno może się przydać. Uważam, że warto stawiać przede wszystkim na sprawdzone strony, gdzie można uzyskać kompletą wiedzę ze sprawdzonego źródła.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: dolores »

Witam,co sądzicie o tym, aby skorzystać z porady prawnika? Mysle, ze to rozsądne rozwiązanie w obecnym czasie. Jaka kancelarie polecacie? Ja znalazlam w internecie to msieradzki/pl/cennik-radcy-prawnego/ Czy uwazacie, ze to dobry pomysł?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: pyrtek »

Ja z wlasnego doswiadczenia to moglabym polecic kontakt z kancelaria Weglowoski w Szczecinie. Swiadcza kompleksowa pomoc prawna na najwyzszym poziomie! bardzo angazuja sie w sprawy klientow i faktycznie daza do uzyskania jak najlepszych dla nich efektow

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: anya »

Mnie właśnie też będzie potrzebna pomoc prawna, ponieważ czeka mnie zasiedzenie nieruchomości. Tak... Odziedziczyłam jakiś czas temu dom po dziadkach, ale tutaj do majątku było jeszcze kilka osób. Nie sądzę, żeby ktoś jeszcze z nich żył, ale wiecie różnie bywa. Także taka jest procedura, żeby stać się właścicielem trzeba sądownie wszystko załatwić.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: PatkaM »

może poszukacie w internecie? też tak czasem można trafić na artykuł, który wszystko dokładnie wyjaśni, rozwiąże wasze wątpliwości. Są specjalne serwisy informacyjne, trzeba i czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł. Ja tak mam jedno od zamówień publicznych - tu na stronie portalzp/pl/z/zamowienia-publiczne-8874.html można wiele dowiedzieć się o terminach, dokumentach.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Pomoc prawna

Post autor: kubek201 »

Różnego typu porady prawne dotyczące zdarzeń w UK znajdują się na tej stronie insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/wysokosc-odszkodowan-w-uk/ . Między innymi można się tam dowiedzieć jakie są tam wysokości odszkodowań. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na profesjonalne artykuły, dzięki którym można podjąć realne działania.
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2021 5:08 pm przez kubek201, łącznie zmieniany 1 raz.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: mojra »

Korzystałam z usług kancelarii Adwokat Wiktoria Domaradzka i byłam bardzo zadowolona. Świetny, doświadczony team, bardzo pomocny i służący dobrą radą. W mojej sprawie okazali się nie zastąpieni- fajnie mieć ich po swojej stronie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: mrozek »

Ja z polecenia trafiłam do Kancelarii CITI: kancelariaciti/pl/ . Problem był dość skomplikowany i dlatego szukałam prawników z dużą wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam w dziesiątkę - to był świetny wybór. Bardzo profesjonalnie podeszli do mojej sprawy, za co im naprawdę dziękuję.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomoc prawna

Post autor: zuzula12 »

Notariusz to prawnik pełniący funkcję zaufania publicznego, niekiedy nawet nazywany urzędnikiem państwowym. Polecić wam chciałam kancelarię notarialną enotariuszgdansk/pl tutaj pracuje doświadczona osoba której warto zaufać. Polecam sprawdzić na stronę i się zapoznać z ofertą.

ODPOWIEDZ