Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Polskie seriale

Post autor: Kasieńka »

cześć lubicie polskie seriale? Jak takt o gdzie oglądacie? U mnie TV okupowany przez dzieciaki więc trochę ciężko.. Jak każda babka lubię oglądać seriale :D ostatnio zafiksowałam się na punkcie Zawsze Warto. Jak leciał w telewizji to nie miałam czasu albo możliwości go oglądać, za to teraz nadrabiam na ipla.tv/wideo/serial/Zawsze-warto/5016746

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Polskie seriale

Post autor: Karlington »

Trochę już ich zobaczyła, niektóre nie są złe, ale jakbym miała wybierać to na pewno postawiłabym na zagraniczne produkcje. Jakoś bardziej do mnie te przemawiają, widać, że jest to całkiem inne kino. No ale każdy ma jakieś swoje preferencje przecież. Jak lubicie tak jak ja oglądać filmy i seriale o superbohaterach to stronka turbofikcja/pl/serial-sandman-netflix/ i ich opisy, recenzje seriali powinny bardzo wam się przydać. Od kiedy mam Netflixa każdy wieczór mam już zajęty do dobre kilka godzin.

grażynka011
Posty: 1129
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Polskie seriale

Post autor: grażynka011 »

A czy macie w planach obejrzeć https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k ... y-premiera ? Powiem wam, że ja już nie mogę się doczekać premiery. Ogólnie w programie będą brać udział naprawdę dobrzy influencerzy, którzy wybiorą się w podróż kamperami po Polsce

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Polskie seriale

Post autor: Bakeneko »

Powiem wam, że mi kryminały ostatnio wyjątkowo siadły, a okazuje się, że mamy ich w Polsce całkiem sporo i to niektóre są na fajnym poziomie. Na przykład wiele dobrego słyszałam o serialu Krucjata - jestem ciekawa czy faktycznie jest tak świetny jak mówią.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Polskie seriale

Post autor: zuzula12 »

Jaki jest Wasz ulubiony polski serial i dlaczego?

srebrny stojak na ręczniki

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Polskie seriale

Post autor: pyrtek »

ja jestem wielkim fanem Sapkowskiego, dlatego polski serial Wiedzmin to jeden z moich ulubionych :) mozna go na tvp.vod obejrzec

ODPOWIEDZ