AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Wyprawka

Post autor: AsiaS »

Przy wyprawce dla noworodka warto pomyśleć o odpowiednich produktach pielęgnacyjnych. Co myślicie o kosmetykach Mustela? Więcej o nich możecie znaleźć na stronie mustela/pl/. Kosmetyki od Musteli super się sprawdzą na skórze wrażliwej, suchej czy podrażnionej.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Wyprawka

Post autor: piotrowska »

Na pewno w wyprawce powinien znaleźć się idealny wózek, ja kupiłam x-landera online, ale zanim się zdecydowałam na ten model zamówiłam dwa do domu na próbę za darmo, to teraz najwygodniejsza opcja kupowania bezpiecznie wózka, ja chętnie z tej możliwości skorzystałam :)

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka

Post autor: czoko752 »

Skup się na tym, aby wybrać porządny wózek. Szczególnie polecam Ci Riko Nano Pro. Ma pojemną gondolkę, kosz zakupowy i komfortową spacerówkę. Duży plus za atrakcyjną cenę. Dzięki niej każdy możesz sobie pozwolić na taki luksus.

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyprawka

Post autor: mojra »

Z takich przydatnych rzeczy na sam początek, to na pewno przyda wam się niania elektroniczna. Jeśli nie macie zielonego pojęcia, którą wybrać, to koniecznie sprawdźcie ten ranking babythings/pl/ranking-top-10-niania-elektroniczna-dla-dzieci/ Ja sama z niego korzystalam i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Wyprawka

Post autor: NataliaZ4 »

Na pewno nie zapomnij o wózku dla dziecka, to podstawa. Wózek od venicci/pl/ bardzo mi pasuje, ma fajne żelowe koła i dobrą amortyzację. Wózek był już z powodzeniem testowany w terenie. Do tego wentylacja gondoli i materac z wygodnymi materiałami. Polecam, wózek świetny i nie żałuję zakupu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyprawka

Post autor: milka »

My bardzo długo szukaliśmy idealnego wózka. W końcu trafiłam na cavoe.eu/ i zdecydowałam się na wózek Osis. Jest to wózek miejski, lekki i zwrotny. Moim zdaniem idealnie się sprawdza na nierównych chodnikach. Bez problemu też wnoszę go po schodach i składam jedną ręką.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyprawka

Post autor: sokol »

A co z żywieniem malucha? Warto wiedzieć, że od czwartego miesiąca życia dziecka można już włączyć do diety także słoiki - na przykład z serii HiPP Pierwsza Łyżeczka. To produkty jednoskładnikowe, ekologiczne, z certyfikatem BIO. Do wyboru mamy marchewkę, dynię, jabłko oraz gruszkę.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka

Post autor: mrozek »

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka

Post autor: zuzula12 »

Myślę że wiele z was zastanawia sie czy kupić kosz na pieluchy wielorazowe moim zdaniem jest to dobry i przydatny gadżet. Jest odpowiednio skonstruowany tak, że mieści ponad dwadzieścia zużytych pieluch, nie przepuszcza nieprzyjemnych zapachów. Sprawdźcie na oferty i zamawiajcie. Polecam.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wyprawka

Post autor: papilotka »

Pamiętajcie , ze wybór odpowiedniego materacyka ma ogromne znaczenie. materacyk/pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ my wlasnie taki model zamowilismy :)

ODPOWIEDZ