erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wyprawka

Post autor: erica »

A czy ktoś z was jest już posiadaczem fotelika samochodowego Pixel avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel?color=BeigeMalangeU.02 ? Czy faktycznie ten model jest taki dobry, jak tam opisują? Mam wrażenie, że ten model jest perfekcyjny i to pod każdym względem, ale chce się upewnić, bo nie chce kupować kota we worku...

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka

Post autor: czoko752 »

Jeśli już dziecko będzie nieco starsze, to oczywiście trzeba pamiętać, że nocnik to konieczność, aby odpieluchować później dziecko. Gdybyście poszukiwali fajnych propozycji, to myślę, że te ze strony tulisie/pl/nocniki-dla-dzieci będą jak najbardziej porządne i sprawdzone. Zerknijcie sobie.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Wyprawka

Post autor: Luza »

Wyprawka to także odzież niemowlęca. Warto zadbać o to by była wysokiej jakości. Nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też wygodna i praktyczna. Na tej stronie - Pinokio/pl sprawdźcie. Jeśli chodzi o taką odzież niemowlęcą to niezastąpieni. Pajace, body, rampersy itp. Jest bardzo duży wybór. Są modele i dla chłopców, i dla dziewczynek.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja słyszałam, że bardzo dobrą opcją są również bambusowe kocyki i sama planuje je zamówić. Podobno są one wykonane z wysokiej jakości materiału i co ważne wybór jest tutaj też dosyć duży

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyprawka

Post autor: sokol »

Przy alergiach u malucha możesz pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego Bebilon AR ProExpert albo kaszki zbożowej Bebilon Alerlac. Poczytaj sobie koniecznie o tych produktach. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Znajdziesz je w każdej aptece DOZ.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyprawka

Post autor: mojra »

Jeżeli chodzi o produkty dla dzieci, to naprawdę świetny asortyment znajdziecie w sklepie abuabu.pl Ponadto, ceny nie są tak wygórowane jak w innych miejscach tego typu. Polecam wam zwrócić szczególną uwagę na nakładka na toaletę dla dzieci - sama kupiłam taką nakladkę i był to strzał w 10.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka

Post autor: zuzula12 »

Sprawdźcie sobie na stronę https://helpmedi.com.pl/ to sklep internetowy gdzie macie wiele produktów dla dzieci i niemowląt. Więc jeśli planujecie wyprawkę to znajdziecie tam wiele przydatnych produktów. Ja tam zamówiłam niedawno aspirator na katar. Warto mieć takie urządzenie w swoim domu. Polecam.

ODPOWIEDZ