Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Wyprawka

Post autor: Aldona »

Cześć wszystkim :) Co zakupilibyście z okazji narodzin dziecka? Własnie kompletuję wyprawkę dla mojej siostry bo niedługo będzie rodzić. Już się nie możemy doczekać :) Zauwazylam że sklep Coolmama coolmama/pl/ ma spory wybór ubrań jak sukienki czy topy ciążowe ,które powinny ułatwić karmienie poza domem Co warto wybrać ?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wyprawka

Post autor: milka »

A powiedzcie mi jakie imiona wybraliście dla dzieci? Jeśli ktoś z was ma problem z wyborem to polecam ten artykuł swiat-rodzicow/pl/imiona-dla-dziewczynek Myślę, ze może pomóc ;) My praktycznie od początku mieliśmy swoje typy i nie zmienialiśmy imion.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Wyprawka

Post autor: RobertOsm »

A czy możecie polecić jakiś wózek dla dziecka? :) Szukamy, szukamy, na razie mamy na oku ten od insevio/com/, bo ma funkcje, które nam odpowiadają, a i kolory też eleganckie :) Jednak chętnie poczytam jakie Wy wybraliście?

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka

Post autor: Betka89 »

W każdej wyprawce poza ciuszkami, produktami do pielęgnacji oraz higienicznymi na pewno musi się także znaleźć coś na zapalenie pępka. O pępuszek trzeba dbać już od pierwszych dni życia dziecka, żeby mieć pewność, że nie dojdzie do infekcji oraz zakażenia. Nie wolno się bać oczyszczać ani dezynfekować pępuszka. Dzięki temu kikut szybko się zagoi i odpadnie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyprawka

Post autor: pyrtek »

a czy któraś z was stosowała może u maluszka to mleko miastokobiet/pl/warto-poznac-opinie-mam-o-mleku-nan-optipro-plus-2/ ? zastanawiam się nad jego zakupem i nie wiem czy warto

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Wyprawka

Post autor: mery »

"""
A czy możecie polecić jakiś wózek dla dziecka? :)
[/quote]


Mogę polecić jeden z modeli x-landera, zdecydowałam sie na ten wózek bo nie tylko ładnie wygląda ale też jest bardzo praktyczny i funkcjonalny, przede wszystkim bardzo łatwo się składa i rozkłada i ma świetną amortyzację
"""

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wyprawka

Post autor: Elka »

Jest sporo rzeczy, które muszą pojawić się w wyprawce. Jedną z nich będzie z pewnością kocyk. Warto szukać modeli produkowanych z bezpiecznych. naturalnych materiałów. Takich, które faktycznie przeznaczone są dla dzieci. OD siebie mogę zaproponować ten kocyk mrbobas/pl/bawelniany-kocyk-velvet-lanila-sepia-rose-flower-jam-60x70cm - w mojej ocenie śliczny.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Wyprawka

Post autor: PatkaM »

Ja mam to już za sobą, sporo rzeczy jeszcze mi zostało, ale to przy drugim dziecku na pewno się przyda. Teraz dalej dużo rzeczy kupuje dla mojego synka, ubranka są na pierwszym miejscu. Szukałam ostatnio ładnej marynarki, na urodziny. W sklepie 51015kids.eu/chlopiec/swetry-marynarki znalazłam świetną, w internecie będziecie mogli znaleźć wszystko co będzie potrzebne dla waszych dzieci.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka

Post autor: wąż »

polecam wyprawkę kupic na onoplus/pl mają spory wybór, zwłaszcza butelek czy laktatorów :) Mega sie przydaje

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wyprawka

Post autor: Monika »

Wydaje mi się, że w takiej wyprawce koniecznie powinien się również znaleźć fotelik samochodowy dla dziecka, który zapewni maluchowi bezpieczeństwo podczas podróży. Widziałam ostatnio bardzo szeroki wybór takich właśnie fotelików na stronie internetowej 8stars/com/pl/. Jak widać foteliki są dostępne w różnych kategoriach wagowych, więc znajdzie się coś zarówno dla młodszego, jak i dla starszego dziecka :)

ODPOWIEDZ