erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: ubrania

Post autor: erica »

A nie widzę, aby ktoś z was wspominał o firmie panjeans/pl/product-pol-3009--LEE-RIDER-JADED-L701ROEU.html - a szkoda.... Bo tam też możecie znaleźć bardzo dobre ubrania i to z charakterem, i w dobrej jakości. W szczególności fani dżinsów zainteresują się ich propozycjami, bo tam najwięcej rzeczy znajdziecie z tego materiału.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: ubrania

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie modnych inspiracji i połączeń z kolorem różowym to na stronie urodaizdrowie/pl/jakie-kolory-pasuja-do-rozowego-10-propozycji-i-inspiracji-zobacz możecie dowiedzieć się więcej. Róż możesz nosić przez cały rok. Jest on niezwykle subtelny, romantyczny i kobiecy i co ważne pasuje do każdego typu urody. Dzięki fachowym podpowiedziom specjalistów łatwiej będzie Ci znaleźć wygodny look na każdą okazję.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: ubrania

Post autor: emiliakozak »

Kobiety zawsze chcą wyglądać pięknie i podobać się sobie i innym. Jeśli podoba wam się panterka ale nie do końca wiecie z czym ją łączyć, aby całość była spójna. Na pewno w szafie każdej kobiety powinny znaleźć się np. t-shirty, sukienka czy kombinezon o tym modnym wzorze. Zasada jest bardzo prosta najlepiej łączyć ją z neutralnymi dodatkami w bazowych kolorach tj. beż, czerń, biel czy szarość.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: ubrania

Post autor: synia »

A wiecie jakie jeansy wybrać na motor? Jeśli zastanawiacie się, co okaże się najlepsze, to w pierwszej kolejności zerknijcie sobie tutaj youtube/com/watch?v=Jt0UqJuGTP0 . Macie tam bowiem namiar na kanał na YT, gdzie jest wiele pomocnych filmików. Jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: ubrania

Post autor: Dżonko »

Ja bardzo cenię sobie markę guess - messimo/pl/guess . Myślę, że każdy, kto nosił coś tej marki wie, że jakość jest naprawdę wysoka. Ja lubię taki sportowy styl, ale wyjściowy jednocześnie. Ubrania tej marki bardzo mi podpasowały. Jedyny minus to spora cena, ale za jakość się płaci ;) Innej drogi nie ma ;)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: ubrania

Post autor: zuzula12 »

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą, w których sami regularnie robicie zakupy? Szukałem sklepu internetowego, w którym zamówie ubrania dla mojej córki i udało mi się natrafić na stronę - cropp/com/pl/pl/mezczyzna/buty/za-kostke .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: ubrania

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja zastanawiam się nad https://orirose.pl/ . Można tutaj kupić wysokiej jakości bieliznę, która dodatkowo jest mega wygodna, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: ubrania

Post autor: czoko752 »

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Ja ostatnio bardzo polubiłam zakupy online, bo na internecie jest bardzo duży wybór ciuchów, które często są w lepszych cenach. Na przykład pod adresem:https://salme.pl/pol_m_Plaszcze-wiosenne-183.html można obejrzeć piękne, stylowe płaszcze wiosenne.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: ubrania

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie fajnej jakosciowo odzież dla puszystych to koniecznie zaglądnijcie sobie na stronę tego sklepu. Wiem jak ciężko znaleźc ubrania w większych rozmiarach a z polecenia koleżanki trafiłam na tą stronę i jestem bardzo zadowolona z ich produktów. Polecam

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: ubrania

Post autor: zuzula12 »

A kupujecie też różowa torebka ? Jak dla mnie sa one bardzo fajnie wykonane a do tego w dobrej cenie. Jeżeli lubicie inne kolory to koniecznie zaglądnijcie na ich stronę a znajdziecie idealnie dopasowaną torebkę do waszych potrzeb. Ja jestem bardzo z nich zadowolona i polecam

ODPOWIEDZ