majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

ubrania

Post autor: majsterka »

Ja przyznam, że często kupuję ubrania używane. Nie uważam, żeby to było coś złego. W internecie też można kupić modne ubrania używane. Wystarczy rozejrzeć się po portalach z ogłoszeniami.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: ubrania

Post autor: Awiae56 »

A gdzie kupujecie ubrania sportowe? Jeżeli chodzi o buty, to ja stawiam na tę witrynę https://www.butomaniak.pl/pol_m_Meskie_ ... e-357.html . Ich buty zawsze sprawdzają się w praktyce, a ja nie mam do czego się przyczepić. Jeżeli chodzi o sklepy Internetowe tego typu to naprawdę rzadkość. Jeszcze tam wrócę i zrobię jakieś zakupy, bo nie mają żadnej konkurencji w tym zakresie.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: ubrania

Post autor: Betka89 »

Ostatnio jak szukałam prezentu dla męża w oko wpały mi bluzy męskie - messimo/pl/meskie-bluzy,c99.html Są one totalnie w stylu mojego męża i na pewno ucieszyłby się gdyby ode mnie taką dostał. Akurat niedawno coś wspominał, że przydałoby mu się trochę nowych ciuchów i pomyślałam ,że to będzie dobry prezent dla niego.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: ubrania

Post autor: Monika »

A mi bardzo często zdarza się robić takie odzieżowe zakupy w outletach internetowych ;) Tam również można trafić na naprawdę niskie ceny. Jeśli lubicie markę Roxy, to polecam zajrzeć do takiego outletu pepegi.eu/firm-pol-1538574945-Roxy.html - na pewno uda Wam się tam coś dla siebie wybrać ;)

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: ubrania

Post autor: majsterka »

Robicie internetowe zakupy ? jeżeli tak to w jakich miejscach najwcześniej i co zazwyczaj kupujecie ? Bo ja zauważyłam, ze coraz częściej zaglądam na estilex/pl/promocje i korzystam z różnych fajnych pojawiających sie tam promocji.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: ubrania

Post autor: Milena »

Zdarzało się czasem, że kupowałam ubrania używane, ale teraz są takie okazje cenowe, że naprawdę się nie opłaca. Zobaczcie na przykład takie męskie mokasyny fashionpolska/pl/mokasyny-meskie/wyprzedaz . Są najlepszych marek, solidne i w tak okazyjnych cenach. Teraz, przed świętami dużo jest takich wyprzedaży i można skorzystać.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: ubrania

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o eleganckie ubrania męskie, to proponuje zajrzeć do sklepu tailorcrafts/pl/, gdzie zajmują się szyciem garniturów na miarę, a właściwie bardziej to centrum krawieckie, które zajmuje się wyłącznie szyciem garniturów i robi to bardzo profesjonalnie.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: ubrania

Post autor: Szuwi »

"""Zerknij na Pokato/pl, gdzie zamieszczane są darmowe ogłoszenia i znajdziesz modne ciuchy damskie.

To miejsce, w którym oferowane są różne przedmioty użytkowe i wiele innych.

Być może namierzysz też szlafrok, którego szukasz, w dodatku w doskonałej cenie.
"""

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: ubrania

Post autor: wesołek »

Ubrania to w sumie można znaleźć wszędzie. Wszystko zależy od tego czego tak na prawdę szukamy. Bo słyszałam, że na tym portalu ceneolokalnie/pl/ można znaleźć wiele bardzo ciekawych ubrań. Więc z ciekawości zaczęłam przeszukiwać co tam mają takiego ciekawego i faktyczni muszę przyznać, że można tam znaleźć wiele bardzo fajnych ubrań w rozsądnych cenach.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: ubrania

Post autor: pyrtek »

No warto sobie wygodne ubrania kupić :) żeby czuć się komfortowo. No i można się już na valetta/pl/collections/biustonosze-do-karmienia w staniki do karmienia wyposażyć

ODPOWIEDZ