anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: ubrania

Post autor: anya »

A czy kojarzy ktoś z was może sklep Deni Cler? Z tego co zauważyłam oferują oni między innymi piękne sukienki włoskie i w całkiem niezłych cenach. Czy ktoś z was ma doświadczenie z tym sklepem? Czy kupowaliście już tam? Czy faktycznie mają tam ubrania wysokiej jakości?

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: ubrania

Post autor: bebefa »

Ok, ubrania jak to ubrania, można mieć coś droższego i tańszego, ale ja chciałabym was zapytać o kapelusze. Czy wiedzieliście, że można za jeden taki zapłacić ponad 5000 złotych :shock: ? Oczywiście, jeśli wybierzemy prawdziwego kapelusznika, projektanta z pasją. Tu vitkac/com/pl/projektant/nick-fouquet możecie sobie obejrzeć jego prace.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: ubrania

Post autor: matys »

Nawet nie wiecie, jak ja się wkurzam, kiedy moja partnerka nie ma w czym chodzić. Uważam, że kobieta jest ozdobą mężczyzny i zawsz powinna dobrze wyglądać. Dlatego ja mojej kupuję sweterki z warkoczami , albo inne ubrania, w których wiem, że będzie ładnie wyglądać. To ma cieszyć moje oko i ja to wiem. Dlatego w nią bez problemów inwestuję. A ona nie ucieka ;) .

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: ubrania

Post autor: wąż »

a macie moze opaska na głowęsklep.kochamczapki/pl/pl/menu/czapki/opaska-na-glowe-1025.html ? Bo ja bym chciała sobie kupić z tego co widziałam, bardzo łądnie się to równiez komponuje z sukienkami

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: ubrania

Post autor: paździoch »

Na głowę takie opaski zawsze można też samemu łatwo wydziergać z wełny. :D Ja tak własnie spędzam wolny czas. ;D W sklepie wloczkowyswiat/pl/ kupuję fajne włóczki i później robię czapki itp. :D

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: ubrania

Post autor: erica »

Uwielbiam modę i zakupy online... Chociażby teraz udało mi się odkryć sklep ekoszale/pl/category/ona-bluzy-bomberki gdzie muszę przyznać, że mają bardzo ładne chociażby bluzy damskie bomberki. Właśnie zastanawiam się którą najlepiej byłoby kupić dla siebie... Przyznam się, że wybór jest niełatwy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: ubrania

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę podkrawatem/com/pl, na której znajdziecie sklep internetowy z elegancką odzieżą dla mężczyzn na każdą okazje. Mają bardzo rozbudowaną oferte sklepu, więc każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś dla siebie.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: ubrania

Post autor: dert »

Ze swojej strony też mogę polecić świetnie zaopatrzony sklep dla mężczyzn. Myślę, że nie tylko ja jestem zwolennikiem internetowych zakupów. U mnie w domu tylko żona lubi chodzić po sklepach, ja już niekoniecznie. Właśnie w Repablo repablo/com/marynarki-meskie-szare/ dobrałem sobie świetną marynarkę ostatnio. Modny fason, starannie uszyta i nie miałem problemu z wyborem. Już ją miałem na sobie kilka razy to bardzo wygodna.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: ubrania

Post autor: gierka »

Skoro mowa o ubraniach to mi najczęściej zdarza się kupować je przez internet bo w taki sposób nie tylko zaoszczędzam na czasie ale także i na pieniądzach. Bo jednak w necie można znaleźć sporo fajnych promocji. Jak chociażby tutaj denley/pl/pol_m_Odziez-damska_Spodnie-damskie_Jeansy-9318.html mają bardzo fajny wybór w spodniach i to w różnych modelach i cenach.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: ubrania

Post autor: Bakeneko »

a dla dzieci cos kupowaliscie? Bo ja akurat czapki wiosenne dla dziecisklep.kochamczapki/pl/pl/menu/czapki/dla-dzieci/wiosna-jesien-989.html mają najlepszą i naprawde konkretną oraz wysoką jakosć.

ODPOWIEDZ