synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: ubrania

Post autor: synia »

Jeśli chcecie zakupić niedrogi i fajny ciuch, to na pewno warto sobie zerknąć na portal Pokato. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Uważam, że warto kupować ciuchy nowe i używane z drugiej ręki, bo można dzięki temu sporo zaoszczędzić.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: ubrania

Post autor: firanka »

Kocham modę jak i kupować różne elementy o których nie każdy sobie zdaje sprawę, że istnieją. Mój biust nie jest jakoś specjalnie sporych rozmiarów, dlatego zdarza mi się, że zamiast stanika stosuję samoprzylepne taśmy do biustu mybra/pl/firm-pol-1595531003-Booby-Tape.html . Mam taką https://mybra.pl/product-pol-9896-Booby-Tape-modelujaca-tasma-do-biustu-BEZOWA.html która jest po prostu rewelacyjna.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: ubrania

Post autor: mojra »

Myślę, że w kwestii ubrań, to zinteresuje was też oferta tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Garnitury-damskie-252.html Mają spory wybór ubrań dosłownie na każdą okazję. To czego możecie być pewni, to jakość - dla mnie pierwsza klasa :) I na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich oferty.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: ubrania

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę plnylala/pl/ , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę ubrań dla kobiet oraz mężczyzn. Korzystałem z ich oferty wielokrotnie i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: ubrania

Post autor: Bakeneko »

Odkąd weszła pandemia, zaczęłam coraz częściej robić zakupy przez Internet. Jednak najbardziej do gustu przypadł mi sklep tanie-zakupy/pl/ , w którym można zrobić naprawdę niedrogie zakupy i co ważne wybór jest dosyć spory.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: ubrania

Post autor: czoko752 »

"Sporo fajnych ubrań udało mi się kupić w lumpeksie.

___

palarnia kawy
"

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: ubrania

Post autor: majsterka »

Teraz to głownie robi się zakupy przez Internet. Trzeba tylko zorientować się co jest modne i na czasie. Szukaliśmy ostatnio z chłopakiem jakieś fajne buty dla siebie, a czytałam tutaj mybaze/com/pl/mezczyzna/poradnik/trampki-lacoste-casualowa-elegancja/ o modnych i eleganckich trampkach. Nie wiem tylko na jaki konkretnie model się zdecydować.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: ubrania

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie ubrań koszarowych dla straży pożarnej to zajrzyjcie na stronę florian.sklep/pl/umundurowanie-ubrania-koszarowe-c-1_5.html. Wybór jest spory pod względem rozmiarów, typu ubrań. Oferta sklepu Florian obejmuje wysokiej jakości ubrania koszarowe czapki, kombinezony, a także kompletne zestawy składające się z 3 lub 4 elementów. Materiał charakteryzują się niską kurczliwością podczas prania.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: ubrania

Post autor: morowiec »

Gdzie warto poszukać ubrań dla dziecka? Polecam wam sklep internetowy szipszop/pl/, znajdziecie tam super wybór ubrań i akcesoriów w dobrych cenach, ten sklep jest godny polecenia.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: ubrania

Post autor: bonyard »

A powiedzcie jakie swetry damskie wam się najbardziej podobają? Macie jakieś konkretnie upatrzone. Ja właśnie sobie przeglądam oferty sklepów internetowych i kilka z tych propozycji wpadło mi w oko yups/pl/pol_m_Odziez_Swetry-i-Kardigany_Swetry-240.html . Co sądzicie o tych sweterkach, podobają się wam?

ODPOWIEDZ