Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Ekspres

Post autor: Aldona »

Witam, prowadze niewielką kawiarnię jednak zalezy mi na parzeniu dobrej jakosci kawy. Potrzebuje wiec namiarow na dobry serwis zajmujący się takimi usługami wlasnie jak profesjonalna naprawa ekspresów aby moc regularnie kontrolowac stan maszyn. Moglibyscie kogos polecic?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ekspres

Post autor: Monika »

Z tego, co się orientuję, to taką profesjonalną naprawą ekspresów do kawy na terenie Zielonej Góry zajmuje się firma klinikaekspresow/pl/naprawa-ekspresow-zielona-gora. Wystarczy wypełnić formularz, a kurier odbierze od Was zepsuty sprzęt, więc nie będziecie musieli nawet ruszać się z miejsca ;) Moim zdaniem to bardzo wygodne rozwiązanie ;)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ekspres

Post autor: zuzula12 »

"Ja właśnie widziałam że ekspresy są w świetnej cenie. Może zapoznam się z taką ofertą i kupić dla siebie ekspres. W końcu kocham kawę.



______________________________

produkcja reklam
"

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Ekspres

Post autor: martynika »

Idealny ekspres to pojęcie szerokie, każdy ma inne potrzeby. Wybór ekspresu jest kwestią indywidualną, ale ja osobiście polecam ekspres Breville, kawa z niego daje rewelacyjny smak i aromat.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Ekspres

Post autor: morowiec »

Uważam że ekspres do kawy to bardzo ważna rzecz :). Może nie jest tak niezbędny jak odkurzacz czy kuchenka, ale jednak jest bardzo ważnym elementem wyposażenia nowoczesnego mieszkania. Dziś wiele firm oferuje różne modele ekspresów, ale ja polecam zajrzeć na stronę sklepu Ariete, mają świetny wybór ekspresów w dobrych cenach.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ekspres

Post autor: dolores »

Jeśli szukacie porządnego ekspresu to warto sprawdzić ofertę marki Breville. Ja mam Breville Barista Max, który spisuje się u mnie po prostu znakomicie. Najlepszy ekspres jaki kiedykolwiek miałam, a kilka ich było.

ODPOWIEDZ