pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: pyrtek »

Może przyda się też namiar na stronkę valetta/pl/collections/dziecieca bo oni mają ogromny wybór! :) moim zdaniem tam warto zamawiać

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: czoko752 »

Rozglądając się za wózkiem, polecam Ci przyjrzeć się ofercie Euro-Cart. Mają bardzo fajne spacerówki w rozsądnych cenach, które nadają się na całe wózkowanie. Ja chcę kupić dla swojego synka model Volt Pro. To wózek niewielki, ale bardzo praktyczny - dlatego mnie zainteresował

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: bonyard »

Jeśli szukacie zabawek dla dzieci w różnym wieku to polecam sprawdzić sklep bee/pl/249-zabawki-dla-dzieci . Co chwila pojawiają się tam nowe oferty i promocje dzięki czemu można trochę zaoszczędzić na zakupach

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mojra »

Według mnie, to w wyprawce dla dziecka nie powinno również zabraknąć aspiratora do nosa. I tutaj zdecydowanie mogę wam polecić ofertę helpmedi/com/pl/produkt/aspirator-ustny-kataru-dinorino/ z której sama miałam okazję skorzystać. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat ustnych aspiratorów i ten faktycznie super się sprawdza.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja mam w planach kupić kosmetyki dla swojego dziecka w https://lubanaturalnie.pl/pol_m_NOWOSCI-262.html . Z tego co widziałam to jednak oferta jest tutaj dosyć duża, ogólnie też koszty nie są jakieś wygórowane co jest dużym plusem

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: pyrtek »

warto do listy wyprawkowej dodac materac dla dziecka.
wazne zeby materac byl zdrowy dla kregoslupa dziecka, nie byl ani za twardy ani za miekki.
u mnie sprawdzil sie materac od www.materacyk.pl
produkty od nich sa bardzo wyskokiej jakosci.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić rozwiązanie, na które sam sie zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na zakup szczelnego kosza na pieluchy, który doskonale spelnia swoją rolę, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://kosznapieluchy.pl/produkty/ . Kosz posiada nowoczesny system zatrzymywania zapachów i jest bardzo prosty w obsłudze.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

A co sądzicie o takiej opcji jak bambusowe kocyki ? Widziałam, że kocyki sa bardzo starannie wykonane i co ważne wybór jest bardzo duży, więc może akurat znajdziecie coś odpowiedniego

ODPOWIEDZ