matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: matea »

Na wyprawkę składa się jak widać wiele przedmiotów. Jeśli szukacie kocyków, kołderek czy zestawów do wózków to na pewno znajdziecie je w sklepie Miminu store.miminu/pl/pl/. Są tu nawet gotowe zestawy wyprawkowe czy prezentowe. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, sprawna wysyłka, profesjonalna obsługa.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: wąż »

ja tez robiłam zakupy ale na sklepie onoplus/pl mają fajne ceny i solidną jakosć produktów

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mrozek »

Pomyśl także o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: sokol »

Na pewno trzeba też wziąć pod uwagę konieczność zakupu mleka modyfikowanego. Wiele interesujących artykułów o tego typu mlekach znajdziesz na tej stronie internetowej: hipp/pl/mleko . Zachęcam do lektury, taka wiedza z pewnością się przyda.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: NataliaZ4 »

"Przy wyprawce dla dziecka warto kupić odpowiedni wózek dla dziecka, może 2w1? :) My mamy wózek insevio/com/ i jest naprawdę fajny.

Mogę spokojnie pochwalić, jeździmy nim wszędzie i daje rade. A nie ma lekko, mamy dojazd do domu

taką szutrową drogą i co spacer muszę go tamtędy przepchać. Koła blokuje do jazdy na wprost, wtedy mi łatwiej.
"

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Bakeneko »

najlepiej to zajrzyj na sklep onoplus/pl maja tam wszystko dla małych dzieci i do teg mają tak wszystko czego potrzebuje młoda mama

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: piotrowska »

Zgadzam się, my wszystko kupowaliśmy online, bo tak bezpieczniej, nawet wózek zamówiliśmy bezpośrednio od x-landera i powiem Ci że tak nawet wygodniej bo możesz o wszystko wypytać na livechacie i masz info z pierwszej ręki a może też zamówić go do domu na próbę za darmo

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Elka »

Wielu rodziców zastanawia się, co powinno znaleźć się w wyprawce i zazwyczaj są to rzeczy dla dziecka. Ale ważne jest też bezpieczeństwo maluch w domu. Dlatego, gdy dziecko umie już chodzić, w domu powinny znaleźć się bramki na schody. Na Tulisie/pl można takie zamówić w korzystnej cenie. Plusem jest to, że sklep z każdej transakcji przekazuje część środków na cele charytatywne.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: AsiaS »

A słyszał ktoś z Was o wózku Venicci? Niedawno chyba wszedł na rynek, a na venicci/pl/ możecie dokładnie dokładnie obejrzeć jego wygląd i zapoznać się ze wszystkimi funkcjami. Szukałam małego, lekkiego, składanego ze spacerówką składaną w obu kierunkach, do tego z kompaktowym i eleganckim wyglądem.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: marina »

Hej, gdy nasze maluchy zaczną już raczkować potrzebne będą nam zabezpieczenia do szafek aby nie otwierali wszystkich szafek w domu. Duży wybór znajdziecie na tulisie/pl i są również atrakcyjne ceny a i firma prowadzi akcje charytatywną dla chorych dzieci.

ODPOWIEDZ