deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: deborah »

Polecacie wybudować nowoczesny dom z drewna? Zastanawiam się nad tego typu projektem.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: zuzula12 »

Sam mam podobną zagwostkę, warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Reklama : Detektyw Rzeszów

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: bajobaj »

Ja cały czas rozmyślam nad takim mobilnym domkiem https://dreammobilhouse.pl/. Niestety mieszkam sama i raczej nie planuje ani dzieci, ani męża, dlatego chciałabym mieć mały domek na swojej działce ROD. Ogólnie w przyszłości przetransportowałabym go nad morze gdzieś. Słyszałam, że te domy są bardzo dobrze wykonane. Zostawiam wam kontakt, tak w razie co. Dream Mobil House sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: 500 220 300
email: [email protected]

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Bigi12 »

Jak budujesz dom i chcesz aby był wykonany z drewna oraz nowoczesny to skorzystaj z oferty tego producenta https://www.drutex.pl/ który zapewnia okna drewniane oraz system inteligentnego domu. Dzięki nim dom będzie energooszczędny a ty możesz sterować nim z każdego miejsca. Ich oferta idealnie spełni twoje oczekiwania.

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: karol3222 »

Kilka dni temu od znajomego dowiedziałem się o stojaki do transportu szyb . Pewnie bardzo dużo osób to zainteresuje.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: czoko752 »

Posiadanie własnego domu wiąże się z ciągłym modernizowaniem go. Warto do tego posiadać odpowiednie narzędzia i miejsce pracy. Myślę, że taki stół warsztatowy z imadłem będzie dobrym rozwiązaniem. Można takie znaleźć w ofercie firmy Varteco. Polecam się jej przyjrzeć.

ODPOWIEDZ