Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: galaretek »

Nadszedł ten wyjątkowy czas w moim życiu, kiedy postanowiłem spełnić marzenie o budowie własnego domu! Za mną już masa decyzji, ale przed mną jeszcze kilka kluczowych wyborów. Chciałbym, aby mój dom był jak najbardziej ekologiczny i energooszczędny, dlatego zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej technologii ogrzewania. Ostatnio zwróciłem uwagę na gruntowe pompy ciepła. Wydają się być świetnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych. Natknąłem się na firmę Gejzer https://gejzer.com/kontakt.html podczas moich poszukiwań w internecie. Wydają się być doświadczeni w tej branży. Zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Czy możecie polecić ich jako producenta gruntowych pomp ciepła?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: czoko752 »

Wybór pompy ciepła nie jest łatwy, tym bardziej że jest ich tak wiele rodzajów. W dodatku trzeba poszukać pompy o dobrej jakości, a to też jest trudne. Właśnie dlatego polecam zwrócić uwagę na pompy ciepła noxa. Mają dobrą jakość, więc będą dobrze spełniać swoją rolę. Polecam.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: Monika »

Ja zauważyłam, że ostatnio coraz więcej osób decyduje się na montaż pompy ciepła w swoim domu. Wcale mnie to nie dziwi, ponieważ jest to bardzo ekologiczne, ale też ekonomiczne rozwiązanie - zwłaszcza, jeśli połączy się je z korzystaniem z odnawialnych źródeł energii ;)

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: bonyard »

Pompy ciepła to świetny sposób na oszczędzanie energii i pieniędzy w dłuższej perspektywie. A jeśli jesteś profesjonalnym instalatorem pomp ciepła, to dobrym pomysłem jest rozważenie AIWA. Oferują zarówno modele typu split, jak i monoblok, z których oba są warte uwagi. Ponadto zapewniają pełne wsparcie szkoleniowe dla instalatorów

ODPOWIEDZ