Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: Awiae56 »

Szukasz ciekawego i klimatycznego miejsca na swoją imprezę integracyjną? W takim razie zdecydowanie mogę Ci polecić tą miejscówkę na mazurach https://jablon-resort.pl/meetingsevent/ . Oferują oni również wiele innych atrakcji, które z pewnością się przydadzą na tego rodzaju imprezach. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym, bo naprawdę warto!
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: Betka89 »

Takie imprezy to świetna sprawa, bo bardzo integrują pracowników i później przyjemniej się razem pracuje. Na takiej imprezie nie może zabraknąć oczywiście pysznego jedzenia i dobrej muzyki. Jeśli nie macie swojej muzyki do dyspozycji to możecie ją pobrać tutaj - szukajmp3/pl Strona jest wyposażona w mnóstwo utworów muzycznych, które wystarczy wyszukać i pobrać na dysk. WSzystko jest darmowe i nawet nie trzeba nic dodatkowo instalować.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: sokol »

Pamiętajcie o tym, aby nie prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu. Na stronie pomocdrogowa.i-poznan/pl/ile-moge-wypic-by-moc-bezpiecznie-i-legalnie-prowadzic-samochod/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: michałkuc »

Impreza integracyjna dla pracowników to bardzo fajna sprawa, lecz należy pamiętać, że do dobrej zabawy warto zaopatrzyć się w dobre syropy barmańskie, dzięki którym będziecie mieli szansę stworzyć wyjątkowe i pyszne drinki dla całej ekipy. Jeśli szukacie inspiracji to kliknij i przekonaj się jak proste może okazać się przygotowanie bardzo pysznego trunku.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: Monika »

Fajną imprezę integracyjna można zorganizować również w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza. Jak widać na stronie internetowej koronakarkonoszy/pl/imprezy/0,,0,1 miejsce to oferuje różne scenariusze takich imprez. Organizatorzy dbają o dobór rozrywek, muzykę, gry i zabawy oraz świetne jedzenie ;) Oczywiście na miejscu jest również zapewniony nocleg. Co o tym sądzicie?

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: mojra »

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że w obecnej sytuacji nie można zorganizować takich szkoleń. Mam nadzieję, że niebawem pandemia nas opuści i wszystko inne wróci do normy. U nas takie eventy firmowe to był standard, a teraz - aby jakoś ten czas wynagrodzić pracownikom, zdecydowałam się na sprezentowanie im czekoladek. Oferta chocolissimo/pl/ bardzo mi przypadła do gustu. Mam nadzieję, że moi pracownicy też się uciesza.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte usług firmy zajmującej sie integracja online . Według mnie jest to świetne rozwiązanie dla firm, zwłaszcza w obecnych czasach, ponieważ pozwala na usprawnienie komunikacji wsród pracowników przez internet.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że imprezy można organizować w różnych miejscach i o różnym charakterze. Impreza integracyjna ma na celu lepsze poznanie się z pracownikami, rozluźnienie stosunków, które często podczas pracy są napięte i zbudowanie solidnych fundamentów zespołu. Pomysłów jest sporo, począwszy od imprez tanecznych, wypadów do SPA czy imprez charytatywnych.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: czoko752 »

Impreza integracyjna to coś co ja już organizowałem, w mojej firmie. Tutaj biznesplan.net/pl/jak-wybrac-atrakcje-na-impreze-firmowa/ macie ciekawe wskazówki co do tego jakie atrakcje warto tam zapewnić. Poczytajcie bo ta wiedza na pewno się wam przyda, u mnie tak było.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Impreza integracyjna na mazurach

Post autor: mojra »

Jak szukacie fajnego lokalu na imprezę integracyjną, to zdecydowanie warte uwagi jest ranchopodbocianem/pl Obsługa pierwsza klasa. Do tego możecie liczyć na świetne jedzenie oraz możliwość noclegu. Dla mnie to same zalety.

ODPOWIEDZ