hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: hadzik »

witam i od razu przechodzę do sedna :) kojarzycie może firmę Elpos z Białegostoku ? warto skorzystać z ich usług? z góry dziękuje :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: matea »

to ci od internetu i kablówki ? jeśli tak to myślę, ze oferta spoko :)

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: tonga »

ja jestem za, ich oferta jest dość konkurencyjna i to nie tylko pod kątem jakości usług ale i cen. a co Cie interesuje ? internet czy telewizja kablowa?

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: hadzik »

i to i to tak naprawdę, myślałem o pakiecie bo z tego co czytałem to tak wychodzi najtaniej.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: bebefa »

Cześć, jak się zastanawiacie, którzy dostawcy usług internetowych są najlepsi, to podpowiadam, że nie jesteście sami. Również mam to w głowie i coraz rzadziej mam świadomość, z kim podpisać umowę. Oferty to jedna sprawa, inna kompletnie, że jednak zależy mi na jakości i stabilności internetu. Muszę o tym pomyśleć.

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: tonga »

hadzik pisze:
pt lis 10, 2023 4:47 pm
i to i to tak naprawdę, myślałem o pakiecie bo z tego co czytałem to tak wychodzi najtaniej.
no jasne, ze tak. tego typu usługi jak internet i tv zawsze warto brać w pakiecie od tego samego dostawcy. mysle, ze z czego jak z czego ale z usług Elpos będziesz zadowolony.

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: hadzik »

ok, raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc. okazało się, ze kilkoro sąsiadów z bloku też korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali także to chyba najlepsza rekomendacja :)

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: opinie o Elpos ( Białystok)

Post autor: tonga »

hadzik pisze:
czw gru 14, 2023 1:26 pm
ok, raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc. okazało się, ze kilkoro sąsiadów z bloku też korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali także to chyba najlepsza rekomendacja :)
no pewnie, nie ma to jak tradycyjna poczta pantoflowa :) najważniejsze, ze są dostępni w Twojej lokalizacji, w takim razie wg mnie nie ma co się zastanawiać tylko korzystać do woli :)

ODPOWIEDZ