Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: Kasieńka »

Cześć jak spędzacie czas w jesienne wieczory? My ze znajomymi nie jesteśmy zwolennikami imprez na mieście, od zawsze domówki były naszą ulubioną formą imprez. Wraz z wiekiem zamieniliśmy alkohol na kawę a głośną muzykę na gry planszowe i powiem szczerze, bawimy się równie dobrze. Niedawno trafiłam na fajną stronę - taniomania/pl/t/gry-planszowe-do-50-pln . Mają w ofercie ogrom fajnych gier planszowych idealnych na spotkania ze znajomymi czy rozgrywki w rodzinnym gronie.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: budowlaniecja »

Na długie jesienne wieczory jest najlepsza dobra lektura. Bardzo dobra jest ta książka - taniaksiazka/pl/chodz-za-mna-joanna-opiat-bojarska-p-1431513.html Znjdziecie w niej namiętność, pożądanie i zdradę, emocje znane kazdemu z nas. Ciekawym elementem jest postrzeganie świata przez osobę niewidomą.

maciekssawer21
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 26, 2020 12:22 am

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: maciekssawer21 »

Zawsze chciałem nauczyć się grać w szachy. Może luxuryproducts/pl/szachy-magnetyczne.html będzie fajną zabawą i rozwijającą na jesienne wieczory.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: anya »

Ja to widzę tak imprezka ze znajomymi, albo seansik filmowy z chłopakiem. Do tego jakieś fajne przekąski oraz koniecznie wina musujące . Cóż trzeba więcej? Myślę, że nic. Jest wiele pomysłów na wieczory jesienne, nie trzeba się wcale nudzić :).

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonych slotów oraz ruletek internetowych to zdecydowanie polecam Wam stronę jednoreki-bandyta/pl/hot-target/ . Jest to strona, z której korzystam regularnie, ponieważ to pozwala mi wypocząć po pracy, zabawić się.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: wąż »

a moze warto się wybrać do twinpigs amerykański park rozrywki wiecie jak tam jest fajnie ? Meega byłam tam z dzieciakmi i naprawde super się bawiły.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: pyrtek »

ja ostatnio sporo wolnego czasu wieczorami spedzam odprezajac sie przy muzyce Pendedreckiego dzieki projektowi pendereckisgarden/pl/pl/ :) przygotowany naprawde super, te odwzorowanie ogrodu w wersji wirtualnej robi ogromne wrazenie :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: papilotka »

Ja lubie czytac :) odkad pamietam to moja ulubiona forma spedzania czasu. Ostatnio strasznie sie polubiłam z tworczoscią Lema. To chyba po festiwalu w Wiedniu zorganizowanym przez Instytut Adama Mickiewicza, piekny gest aby uczcic setną rocznice urodzin tego autora

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: Remontowa »

Myślę, że fajną opcją jest gra w szachy. Jeśli nie posiadacie szachów to zajrzyjcie do sklepu filipekwood/pl/ . Tu znajdziecie nie tylko piękne zestawy szachów, ale też mnóstwo akcesoriów dla miłośników gry.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Rozrywka w jesienne wieczory

Post autor: dolores »

Świetną rozrywką na wieczory w gronie rodzinnym są gry planszowe :) My często organizujemy sobie takie rodzinne wieczory i jest to naprawdę super spędzony czas :) Ciekawe gry znajdziecie na terdeals/com/pl/ranking/1767/ranking-top-5-najlepszych-gier-planszowych-rpg

ODPOWIEDZ