Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: Raksima »

Jak ktoś szuka specyfików do czyszczenia felg to w showcarshine/pl/ znajdziecie naprawdę doskonaly wybór, duża różnorodność kosmetyków i wszystko z odpowiednim atestem, warto do nich zajrzeć ,ja tam ciągle kupuję jakieś specyfiki

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: dert »

Z wymianą opon nie mam problemu, mam brata mechanika.

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: Mirka44 »

Na pewno bardzo dobre jakościowo specyfiki do czyszczenia aut znajdziecie na superwipes/pl/ Maja naprawdę dobre produkty,sama jak kupiłam raz to teraz do nich wracam, dużym plusem jest to ,ze naprawdę skutecznie czyszczą i są przebadane dermatologicznie, dzięki czemu nie sa szkodliwe dla moich rąk.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: AleksandraP »

Jeśli szukacie serwisu, który profesjonalnie zajmie się wymianą opon to polecam omt-serwis/pl/usluga/opony-letnie-tarnow/. Nie tylko pomogą przy zakupie odpowiednich opon do wybranego modelu samochodu, ale również specjalizują się w wymianie ogumienia za pomocą nowoczesnego sprzętu.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Wymiana opon

Post autor: mery »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego warsztatu samochodowego z okolic Wrocławia, to polecam warsztat eurocar-zarow/pl/ i uważam że możecie mieć do niego zaufanie. Już nie raz tam naprawiałam samochody i na przeglądy jeżdżę też tylko tam

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Wymiana opon

Post autor: evie »

wymiana opon to taki must have,ale warto tez pamietac o innych elementach, na przyklad o impregnacji dachu klinikablasku/pl/oferta/czyszczenie-i-impregnacja-dachu/ tutaj robia cos takiego

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wymiana opon

Post autor: mojra »

Jesli bedziecie wymieniać opony w samochodzie, to warto też kupić zapas śrub. Ja zdecydowanie polecam te: śruby do felg aluminiowych bo mialam okazję już korzystać z różnych ofert, ale ta moim zdaniem wypada zdecydowanie najlepiej.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wymiana opon

Post autor: papilotka »

O wymianie opon zazwyczaj pamietaja wszyscy, gorzej jest z cala reszta :) ja ostatnio zaprowadzilam samochod na impregnacje dachu klinikablasku/pl/oferta/czyszczenie-i-impregnacja-dachu/ warto cos takiego zrobic przed zimą

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: milena49 »

Żeby je wymienić to trzeba mieć na co. Także zacząć należy od zakupu opon. Ale teraz to nie problem. W sieci są dobre sklepy, gdzie wybór opon jest duży, a ceny konkurencyjne. Na przykład Miwan/pl. Mają w ofercie nawet mniej popularne modele jak np. tu miwan.pl/opona/cooper_discoverer_stt_pro_por_25407.html - opony cooper discoverer stt pro. Szeroki asortyment i z pewnością można coś wybrać.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Wymiana opon

Post autor: PatkaM »

Kupujecie opony letnie, czy też zimowe? Wiadomo, że trzeba sprawdzać przynajmniej co roku stan bieżnika i jak coś to wymienić opony na nowe. Przede mną taki zakup właśnie, mam zamiar kupić nowe opony letnie 15. Już wiem że będę zamawiać online, kilku moich znajomych już kupowało właśnie opony w ten sposób.

ODPOWIEDZ