czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Łazienka

Post autor: czoko752 »

Jak macie w swoich łazienkach kabiny prysznicowe to ja wam polecam tutaj san-pas/pl/jak-czyscic-kabine-prysznicowa/ poczytać o tym jak można się pozbyć kamienia który na nich osiada. U mnie to się sprawdza, przez długi czas miałem z tym problem i nie wiedziałem co robić, aż mi znajoma nie wysłała tego artykułu.

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Łazienka

Post autor: bonyard »

Mam taki specjalny płyn do mycia kabin i super się sprawdza. Także świetnie sprawuje się nowa szafka pod umywalkę , która jest lakierowana - żadna wilgoć się jej nie ima. Użytkuje się ją doskonale, warto było kupić szafkę dobrej jakosci

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Łazienka

Post autor: wąż »

Mnie to się bardzo podoba do łazienki zlew na wyspie Moim zdaniem super opcja :) można znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Mnie bardzo spodobały się ich meble, więc polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Łazienka

Post autor: milka »

Jeśli szukacie hydraulika z doświadczeniem to polecam usługi tej firmy hydraulika.mariuszmatuszak/pl/instalacje-gazowe/ Działa na najwyższym poziomie i ma szeroki zakres usług. My mieliśmy okazję korzystać z ich pomocy podczas remontu łazienki. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Łazienka

Post autor: Mniejsza1999 »

"Jeśli szkacie bardzo dobrej jakości kafelek do łazieki, to koniecznie zobaczcie ofertę sklepu Eurołazienki :)

Mają bardzo duży wybór materiałów w super cenach :)

Zobaczcie foertę tutaj --> kafelki łazienkowe
"

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Łazienka

Post autor: postzunia »

Bardzo dużo rzeczy znalazłam w sklepie swiatlazienek/com/pl i mam już wizualizację na całości nowej łazienki. Mieszkanie odziedziczyłam więc jest co robić bo pamięta czas chyba prlu :) Także pochłonie trochę czasu i kasy.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Łazienka

Post autor: zuzula12 »

Według mnie sauna to jedno z lepszych rozwiązań. Sam posiadam saunę fińską w moim domu i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony. Wszelkie akcesoria i wyposażenie zamawiałem w sklepie saunatech/pl/5-piece-elektryczne .

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Łazienka

Post autor: Dżonko »

W sobotę jedziemy odwiedzićsklep leroy merlin i zaczynamy konkretne zakupy do remontu łazienki. Jeszcze nie wszystko mamy wybrane więc wiele dylematów przed nami, ale trzeba w końcu się zdecydować na coś, żeby nie opóźniać remontu.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Łazienka

Post autor: sokol »

Jeśli planujecie wyremontować łazienkę to w wolnej chwili koniecznie zajrzyjcie na stronę ekspercilazienek/pl/mozaiki-rozne . Znajdziecie tam wszystko co potrzebne do remontu łazienki - od płytek i mozaik aż po cała niezbędną armaturę i dodatki.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Łazienka

Post autor: Remontowa »

Widzę, że sporo osób stawia na płytki w łazience. A co sądzicie o wykończeniu łazienki farbą? Ostatnio trafiłam na bardzo fajny artykuł jaka farba do łazienki sprawdza się najlepiej. Szczerze mówiąc nie miałam świadomości, że są jakieś specjalne farby. Jeśli zdecydujecie się na malowanie w łazience to zachęcam do lektury artykułu urzadza/pl/2460,jaka-farba-do-lazienki-zamiast-plytek/ . Tu znajdziecie bardzo dużo przydatnych informacji, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniej farby.

ODPOWIEDZ