Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Łazienka

Post autor: Milusińska »

Jestem po remoncie lazienki, zmienilismy wanne na prysznic, nowa szafka pod umywalkę i bateria od sklep.sotbe/com/ teraz łazienka wygląda stylowo i bardzo elegancko

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Łazienka

Post autor: sokol »

Warto także zadbać o hydraulikę w kuchni i łazience. Czasem występują problemy z rurami i wtedy najlepszym rozwiązaniem jest udrażnianie rur: darek-hydraulik/pl/jak-samodzielnie-udroznic-rure/ . Każdemu to może się zdarzyć.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Łazienka

Post autor: Remontowa »

hejka, czy zdarzyło wam się coś takiego jak nieprzyjemny zapach w łazience? Ja przez jakiś czas miałam z tym duży problem. Nie widziałam żadnego wycieku ani pojawienia się pleśni, a mimo to w łazience unosił się przykry zapach. Szukałam informacji na temat źródeł zapachu w łazience i trafiłam na bardzo ciekawy wpis blogowy malhaus/pl/porady/nieprzyjemny-zapach-w-lazience-dowiedz-sie-skad-pochodzi . Tu bardzo dobrze opisane jest, gdzie szukać przyczyny nieprzyjemnego zapachu.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Łazienka

Post autor: mrozek »

Nie trzeba wychodzić z domu aby zrobić tego typu zakupy. Bardzo duży wybór dodatków do łazienki znajdziecie na przykład w ofercie tego sklepu online: lazienka-rea/com/pl/scianka-prysznicowa-rea-aero-zlota-n-80-walk-in-z-polka-i-wieszakiem-evo.html . Zdecydowanie polecam się rozejrzeć.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Łazienka

Post autor: zuzula12 »

"W najbliższym czasie mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.



Fotowoltaika Kraków SunKing
"

Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Łazienka

Post autor: Dżonko »

Jestem na etapie planowanai remontu w łazience i nie wiem na co się zdecydować - czy na wannę czy na kabinę prysznicową? Czytam na ten temat tutaj abc4home/pl/wanna-czy-prysznic-co-sprawdzi-sie-lepiej/ , ale nadal nie wiem. Aktualnie mam wannę i uwielbiam kąpiele ale czasem i szybki prysznic by się przydał.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Łazienka

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na sotbe/com/ ? Jak dla mnie jest to jednak najlepszy producent jeżeli chodzi o baterie łazienkowe. Wyróżniają się one wysoką jakością i eleganckim wyglądem

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Łazienka

Post autor: dolores »

W łazience nie może braknąć pachnącego odświeżacza powietrza. Ja znalazłam świetne zapachy w dobrej cenie na pachnacaszafa/pl/kategoria-produktu/produkty/odswiezacze-powietrza-w-aerozolu/ :) Najbardziej spodobał mi się zapach Kwiaty Fidżi :)

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Łazienka

Post autor: Elka »

Podstawą dobrze wyposażonej łazienki będzie armatura łazienkowa. Warto szukać rozwiązań, które będą praktyczne i funkcjonalne, ale także estetyczne i stylowe. W wielu nowoczesnych aranżacjach łazienek pojawiają się teraz deszczownice. Modele jak np. te tutaj porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Prysznicowe_Deszczownice-193.html w Porcelanico są bardzo atrakcyjne, a przy okazji praktyczne. Różne kształty, kolorystyka - dzięki temu można dobrać deszczownicę, która wpasuje się w całą stylizację.

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Łazienka

Post autor: milena49 »

Taką armaturę kupisz też tutaj reahurt/pl/ . Bardzo duży wybór mają. Wanny, prysznice, baterie łazienkowe - jest w czym wybierać. Osobiście lubię nowoczesną stylistykę dlatego postawiłabym na baterie ścienne, wanny wolnostojące czy ścianki prysznicowe. Nadają wnętrzom nowoczesnego, a nawet loftowego charakteru.

ODPOWIEDZ