Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Malina »

"""Już po świętach,ale każda propozycja jest na wagę złota,tym bardziej,że okazji do obdarowywania bliskich upominkami nie brakuje.Poszukując prezentu dla dzieci,ale z którego zadowoleni będą też dorośli są klocki klockidladzieci/pl/klocki-plastikowe

tematyka klocków,ilość zestawów jest zatrważająca,każdy znajdzie takie, z których ucieszy się dziecko.Zabawa klockami to wielka frajda,odkrywanie,nauka i efektywne spędzanie czasu.
"""

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: czoko752 »

Na święta ja dla mojej rodziny w tym coffeea7/pl/kategoria/kawa/ziarnista/ sklepie zamawiałem kawy ziarniste ale też i herbaty. Każdy lubi się czasem napić czegoś takiego więc byli zadowoleni, tam mają smaczne kawy bo nie raz już zamawiałem i byłem zadowolony.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: bonyard »

Fajnym dodatkiem do prezentów może być książka. Sama często proszę o jakiś nowy tytuł bo bardzo lubię czytać. A dość tanio nowości można zamówić ze strony taniaksiazka/pl/polozna-o-mojej-cioci-stanislawie-leszczynskiej-maria-stachurska-p-1449990.html

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: matys »

Dla mojej małej siostrzenicy strój kraina lodu to był idealny wybór. Żona skądś to wykombinowała i ja naprawdę wiem, że dla niej to było coś. I ja się chętnie dowiem, czy i wy na takie prezenty się rzucacie, czy dzieciaki tylko zabawkami standardowymi obrzucanie? Jak to jest? Chętnie o tym poczytam, oczywiście. Podzielcie się opiniami.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: prezenty na święta

Post autor: Kreśka »

Moim zdaniem miłym gestem są też paczki świąteczne dla pracowników. Na pewno na paczki-swiateczne/pl/ istnieje możliwość zamowienia takich. Korzystacie z takich rozwiązań? To zawsze działa na korzyść właściciela firmy

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: bebefa »

No dobrze, a co powiecie na coś takiego jak torebka wężowy wzór popielata ? Czy waszym zdaniem to też będzie jakieś takie dobre posunięcie? Jak to widzicie, forumowicze? Powiem wam szczerze, że bardzo chcę, żeby te nasze prezenty na pewno były udane, To moje marzenie.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na pakowanie prezentów, ja zazwyczaj kładę prezent w paczkę, ale chciała bym coś bardziej efektownego, fajne gadżety do pakowania znalazłam w sklepie erli/pl/boze-narodzenie-opakowania-na-prezenty,956 tylko jak z tego zrobić coś fajnego, gdzie znajdę jasiek podpowiedzi.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: prezenty na święta

Post autor: pośrednik »

A macie już przygotowane prezenty na Wielkanoc? Ja właśnie znalazłem sklep w którym jest dużą oferta koszy wielkanocnych z różnymi produktami. Zobaczcie np tu smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Sliczne-Kaczatko/7295 Ten elegancki kosz świetnie się spradzi jako dekoracja świateczna. A też i prezent dla dziecka. Jest w nim dużo słodyczy - mojej córce najbardziej przypadną do gustu mini figurki z czekolady - kurczaczków. W tym sklepie znajdziecie tez propozycje dla dorosłych - warto zobaczyć.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: prezenty na święta

Post autor: Kreśka »

Wiele osób tutaj pisze o książkach jako o prezencie. I moim zdaniem to bardzo fajny pomysł. Aczkolwiek fajnie dodatkowo się zdecydować na przykład na takie egzemplarze drukowane na życzenie - inverso/pl/druk-na-zadanie Specjalnie dla was :) to dodatkowo nada „wyjatkowości” upominkowi

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: bonyard »

:)

ODPOWIEDZ