pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

prezenty na święta

Post autor: pośrednik »

Macie pomysły na prezenty świąteczne? Najbardziej interesują mnie prezenty dla kobiet. Nie mam pomysłu na prezent dla żony. Chetnie skorzystam z waszych podpowiedzi.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: prezenty na święta

Post autor: budowlaniecja »

Moja żona dużo czyta więc nie mam większego problemu z wyborem prezentu. Wiem że lubi thrillery i literaturę faktu. Dlatego skorzystałem z tej oferty tu taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-na-swieta-dla-niej Wybrałem dla niej dwa tytuły - Żmijowisko thriller psychologiczny oraz Tatuażysta z Auschwitz książka oparta na faktach. Może i ty skorzystaj z tej oferty. Moim zdaniem książka to dobry prezent świateczny dla kobiety.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Monika »

Na pewno przydadzą się również świąteczne kartki do wysłania do znajomych. Widziałam, że można takie kartki niedrogo zamówić w sklepie internetowym happenings/pl/kartki-swiateczne. Polecam się tam rozejrzeć ;)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: synia »

A co myślicie o zakupie słuchawek? Tutaj megadron/pl/pl/blog/nowe-sluchawki-z-przewodnictwem-kostnym-aftershokz-openmove-1598350120.html jest fajny model. Myślę, że warto postawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można przede wszystkim sprawić drugiej osobie ogromną radość. Myślę, że warto zastanowić się nad takim upominkiem bardzo dokładnie.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Milena »

Mam na oku taką fajną stronę z akcesoriami dla dzieci dzieciolandia/com/ . Niedługo będą Święta i Karnawał, więc chyba zamówię stroje do przebrania. Asortyment jest bardzo bogaty i naprawdę warto z niego skorzystać. Ceny są przystępne. Zresztą sami wejdźcie na stronę i się przekonajcie. A jakie bajeczne zabawki i artykuły dla niemowląt są w sklepie.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Kasieńka »

Ja na święta w tym roku prezent zrobię sobie sama a mianowicie, kupie sobie nowy telefon : ) Bardzo spodobał mi się magazyn.ceneo/pl/artykuly/oneplus-8t-specyfikacja uważam, że jest wart swojej ceny. Nigdy nie miałam telefonu tej marki ale jestem przekonana, że się nie zawiodę

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: Betka89 »

Według mnie najlepsze prezenty to takie, które są praktyczne i mogą się do czegoś przydać. To mogą być na przykład wysokiej jakości, ciepłe akcesoria zimowe - greenpoint/pl/50-szaliki-czapki-rekawiczki Często kupuję takie rzeczy dla bliskich, kiedy wiem, że na przykład komuś się zepsuły rękawiczki lub znajdę coś co po prostu będzie pasowało do stylu ubierania danej osoby.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: prezenty na święta

Post autor: mrozek »

Wszystko zależy też od tego, dla kogo ma to być prezent. Ja obecnie szukam czegoś dla mamy i biorę pod uwagę takie rękawiczki damskie: napogloves/pl/rekawiczki-damskie/. Uważam, że wyglądają one bardzo elegancko.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: sokol »

Uważam, że kawa będzie świetnym pomysłem na prezent. Tym bardziej dobra kawa ziarnista czy też kawa kraftowa: kawiarz/com/ . Ten sklep z kawą ma wiele do zaoferowania i z pewnością znajdziecie tam prezenty dla najbliższych członków Waszych rodzin.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: prezenty na święta

Post autor: gierka »

Witam wszystkich. Sama zastanawiam się nad tym co można kupić w prezencie gwiazdkowym. Dlatego też w tym celu ciągle przeglądam internet aby znaleźć coś ciekawego. I tak też zupełnie przez przypadek natrafiłam na ofertę tego sklepu sklep.solier/pl/pol_m_Torby-damskie-866.html w którym to można znaleźć bardzo dużo torebek damskich i to w super cenie.

ODPOWIEDZ