Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: Awiae56 »

Znalazłem ostatnio świetny sklep zoologiczny online. Chodzi mi tutaj o weterynaryjny.pl . Posiadają bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę, dzięki czemu z pewnością znajdziecie tam to czego szukacie dla swojego pupila. Posiadają tam zdrowe, lecznicze karmy dla zwierząt, które spodobają się nawet najbardziej wybrednym pupilom. Ja robię zakupy tylko tam, bo to się po prostu opłaca.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: Monika »

Ja również wolę robić takie zakupy dla zwierzaków w sklepach internetowych. Na przykład suchą karmę dla psa zamawiam zazwyczaj w sklepie internetowym babuzoo/pl/karmy-suche-dla-psow, w którym mają bardzo duży wybór i niewygórowane ceny ;) Wam również polecam się tam rozejrzeć ;)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: mojra »

Jeśli szukacie różnych akcesoriów do psów, typy obroże, ubranka itd to myślę, że wato sprawdzić też aliexpress Widziałam tutaj dużo fajnych rzeczy, które w polskich sklepach są niedostępne. Na plus są także ceny. Rozejrzyjcie się, może akurat coś wam wpadnie w oko?

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: Kreśka »

Jeśli chodzi o karmę to ja akurat polecam Psibufet - tam zamawia się karmę po tym jak wypełni się ankietę z informacjami o psie. Tak by karma jak najlepiej odpowiadała jego potrzebom! Świetne to jest

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: wloczykijka »

A jakie karmy dla kotów polecacie? Czy sądzicie, że coś np. stąd byłoby ok https://abc-kot.pl/ranking-karm-dla-kotow/ ?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: Bigi12 »

Internetowe zakupy to fajna sprawa bo nie dość że można kupić niemal wszystko taniej to jeszcze mamy dodatkowe prawa dotyczące zwrotów. Często się zdarza że dostarczony towar nie jest zgodny lub nie spełnia oczekiwań i wtedy chcemy go zwrócić. Jak i kiedy to zrobić znajdziesz w tym artykule sendit/pl/blog/zwroty-w-e-sklepach-sprawdz-co-powinienes-o-nich-wiedziec więc radzę się zapoznać jak najszybciej.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: zuzula12 »

Czytałam artykuł o cło importowe z chin bardzo mnie to ciekawi. Myślę że to może też zainteresować tych którzy często robią zakupy na chińskich stronkach. To pomocne informacje i instrukcje dotyczące zakupów w sklepach chińskich. Sprawdźcie koniecznie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Internetowy sklep zoologiczny

Post autor: Bakeneko »

Sklepy zoologiczne często oferują produkty związane ze zdrowiem i pielęgnacją zwierząt, takie jak suplementy, produkty do pielęgnacji sierści czy produkty przeciwpchelne, ale zauważyłem, że znacznie lepiej jest kupować je online ze względu na cenę ale i dostępność. Ostatnio trafiłem na świetny asortyment na stronie https://shop.look4dog.com/ - przy okazji ceny również mnie pozytywnie zaskoczyły

ODPOWIEDZ