pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

biuro nieruchomości

Post autor: pośrednik »

Szukam dobreego biura nieruchomości na terenie śląska - możecie coś polecić?

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: budowlaniecja »

Proponuję byś się zapoznał z ofertą tego biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro jest na rynku od 2007r i ma bardzo dobre opinie. Działają na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A wszystkie przeprowadzane transakcje tego biura są ubezpieczone.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Domis3223 »

Ja mogę wam polecić biuro nieruchomości RE/MAX Gold. Sama niedawno kupowałam mieszkanie i przez to, że zatrudniłam pośrednika, to zaoszczędziłam wiele czasu. Bardzo fajnie, że tacy ludzie istnieją, wiadomo, trzeba trochę zapłacić za ich usługi, ale warto, ja sam bym tego tak szybko nie ogarnęła.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Milena »

Zaczynamy niedługo swoją działalność jako biuro nieruchomości. Na początek pomyślałam, że kupimy jeden z takich pawilonów panelsystem/pl/ . To moim zdaniem świetne rozwiązanie, bo obiekty prezentują się elegancko i są, jak gwarantuje producent, bardzo solidne. Nie musiałabym czekać na budowę stałego biura tylko od razu zacząć działać.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: mojra »

Bardzo dobre opinie ma atrium-nieruchomosci/pl/ Skupują różnego rodzaju nieruchomości. Co ważne, w umowie nie ma żadnych haczyków i naprawdę bardzo dobrze na tym wychodzicie. Ja myślę, że warto mieć na nich namiar w razie czego.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: bonyard »

Ja polecę ci dewelopera, a dokładniej tę inwestycję w Smolcu koło Wrocławia osiedla-sogo/pl/smolec . Serio lepiej kupić nowe, niż z rynku wtórnego, zrobisz po swojemu a nie że trzeba będzie ściany burzyć czy coś w tym stylu. A ten deweloper naprawdę porządne mieszkania robi

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: dert »

W Warszawie zamierzam kupić mieszkanie.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: biuro nieruchomości

Post autor: anik2 »

"
W Warszawie zamierzam kupić mieszkanie.
[/quote]


Jak w Warszawie to jest w czym wybierać jeśli chodzi o oferty. Proszę pamiętać, że jak będzie mowa, że zarządcą danej nieruchomości jest Per modum, to tam można śmiało kupować takie mieszkanie. To solidna i odpowiedzialna firma.
"

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Bigi12 »

Na terenie śląska nie doradzę ci biura nieruchomości ale gdybyś chciał kupić nieruchomość w Wrocławiu lub Krakowie to odwiedź tą stronę neodom/pl/ Masz tam masę ofert z tych miast i na pewno coś znajdziesz a potem agent pokaże ci wszystko na żywo. Ta agencja pomoże nawet w uzyskaniu finansowania o które obecnie nie jest łatwo.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biuro nieruchomości

Post autor: zuzula12 »

Ja od jakiegoś czasu pracuję jako agent nieruchomości ale ostatnio nie miałem dobrych wyników więc postanowiłem skorzystać z kursu na agenta który polecali mi moi koledzy. Znajdziecie go na stronie kursynieruchomosci/pl/ Ja jestem bardzo zadowolona i jeżeli również was interesuje ta tematyka to zaglądnijcie do nich.

ODPOWIEDZ