AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Szkoła policealna

Post autor: AsiaS »

Czy waszym zdaniem warto wybrać się do szkoły policealnej?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: Monika »

Moim zdaniem warto by sobie było również zrobić dodatkowo jakiś kurs języka obcego. Co powiecie na kurs angielskiego w szkole językowej ProfiLingua? Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski, polecam :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: bonyard »

Przy okazji wyboru szkoły należy wiedzieć gdzie kupić podręczniki. A że teraz w trakcie tej całej pandemii dostęp do sklepów jest utrudniony to trzeba korzystać z ofert online. Dlatego warto znać takie strony z podręcznikami jak ta taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Szkoła policealna

Post autor: mojra »

Ja mogę wam polecić: szkoly-medyczne.eu/ moja kolezanka skończyła studium farmaceutyczne bo nie dostała się na farmacje i bez problemu znalazła pracę w aptece.I nawet uważam, że lepiej wyszła na tym, że uczyła się w szkole policealnej.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: czoko752 »

Kursów i różnych szkół na pewno jest całkiem sporo, dlatego ja od razu podpowiem, żebyście weszli na stronę zawodoze.pl i sprawdzili taką propozycje, jak technik OZE. Rekrutacja na 2023 rok, na wrzesień, trwa. Koniecznie przemyślcie sobie taką decyzję. Myślę, że to dobry pomysł!

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja zastanawiam się nad https://www.stillacademy.pl/ . Słyszałam, że jest to bardzo dobra szkoła osteopatii, w której faktycznie nauka odbywa się na wysokim poziomie, więc może jednak to będzie dobry wybór

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkoła policealna

Post autor: zuzula12 »

Rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Jeżeli szukacie usług korepetycji, to polecam Wam sprawdzić ofertę centrum korepetycji http://centrumkorepetycji.pl , które prowadzi korepetycje online, korepetycje z dojazdem i korepetycje stacjonarne.

Awatar użytkownika
Waira10
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:33 pm

Re: Szkoła policealna

Post autor: Waira10 »

Szkoła policealna to dobry wybór.
Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.

ODPOWIEDZ