zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecic serwis Samka , na którym znajdziecie prywatne ogłoszenia towarzyskie oraz anonse erotyczne z całej Polski. Wszelkie ogłoszenia są regularnie weryfikowane, dlatego nie musicie martwić sie o oszustów.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was szuka pracy za granicą? Jeśli tak to na polandworkforce/com/praca-francja/ możecie przeglądać ogłoszenia o pracy we Francji :)

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: hadzik »

Ja kojarzę serwis Pokato, tu znajdziecie zarówno oferty pracy za granicą czy tak jak ktoś już wyżej wspomniał interesujące ogłoszenia towarzyskie. Najlepsze jest to, ze można tu zupełnie za darmo wystawić też swoje prywatne ogłoszenie i w ten sposób przedstawić swoje usługi czy zawrzeć nowe znajomości :)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: bebefa »

Często lokalne ogłoszenia można publikować na stronie miasta. W ZG można wykorzystać serwis Zielonej Góry zielonogorski/pl/ . Jest on znany wszystkim mieszkańcom, a na pewno tym skomputeryzowanym. Ogólnie sporo informacji można tutaj znaleźć, nie tylko na temat pracy, ale i bieżących wydarzeń kulturalnych.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o nowe zatrudnienie to faktycznie praca Zabrze może zostać znaleziona dzięki serwisowi ogłoszeniowemu. W Internecie jest dużo łatwiej takie rzeczy znaleźć i zawsze na tych portalach jest mnóstwo ogłoszeń

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: milena49 »

Widziałam, że na portalach ogłoszeniowych jest wiele ciekawych ofert pracy, tylko trzeba je codziennie przeglądać. Jeśli dobrze posługujecie się językiem polskim, to może zainteresuje Was to ogłoszenie wypoczynkowo.net/pl/forum/ogloszenia-praca-f24/praca-copywriter-lodz-t2571.html . Poszukują copywritera. Praca polega głównie na pisaniu tekstów. Jeśli jesteście mistrzami pióra, to spróbujcie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: milka »

Ja postanowiłam pracować jako opiekunka osób starszych. najpierw pracowałam przez dłuższy czas w Polsce, ale niestety zarobki mnie zniechęciły... Dlatego przeniosłam się do promedica24/com/pl/ i teraz pracuję jako opiekunka w Niemczech. Zarobki są dużo lepsze, wyjazdy są regularne i mam bardzo dobra umowę. Lepiej trafić nie mogłam,

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: Bigi12 »

Jeśli potrzebny jest serwis ogłoszeniowy to polecam skorzystać z tego ogloszenia24/pl/ bo jest zupełnie darmowy. Nie musisz się także rejestrować i logować więc jesteś w pełni anonimowy co też się przydaje przy niektórych ogłoszeniach. Sprawdź i przekonaj się czy jest coś dla ciebie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: erica »

Widzę, że niektóre osoby szukają cały czas dodatkowej pracy... A skoro tak, to powiem wam że warto poszukać sobie kontakt avon , bo w pracy dla nich możecie się świetnie odnaleźć. Zwłaszcza, że jest elastyczna, niewymagająca i daje spore możliwości na rozwoju. Warto więc pomyśleć nad pracą jako konsultantka.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: grażynka011 »

Spostrzegłam, że portal https://www.oscbr.pl/ cieszy się doskonałymi opiniami. Jego efektywność jest niezwykle imponująca, co znacznie ułatwia realizację różnorodnych zadań, co stanowi istotny atut.

ODPOWIEDZ