Karolowa
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 27, 2020 1:48 pm

Serwis ogłoszeniowy

Post autor: Karolowa »

Hej, możecie tutaj wrzucić darmowe ogłoszenie: tuoglosze/pl. To stosunkowo nowa platforma, więc ogłoszenie będzie widoczne, bez promowania i wyróżniania a za dodatkowe środki. Wystarczy przygotować treść i dopasować filtry, a oferta będzie widoczna na potencjalnych klientów :)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: synia »

Chcecie znaleźć zatrudnienie? Ja znalazłem oferty pracy zachodniopomorskie tutaj. Warto rozejrzeć się na portalu Geopraca. Jest tam sporo różnych propozycji, z których można wybrać te, które nas interesują i na które wyślemy swoje cv. Poczytajcie sobie ogłoszenia pracodawców. Niektórzy nawet podają proponowane wynagrodzenie.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: Elka »

Teraz jest w sieci mnóstwo serwisów ogłoszeniowych, gdzie jest opcja dodaj ogłoszenie za darmo. To bardzo fajna opcja, bo korzysta na tym każdy. Sporo osób odwiedza takie serwisy, bo jest tan dużo ogłoszeń. No i sporo osób zamieszcza ogłoszenia, bo znajdują one odzew.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: martynika »

Czasami mozna jeszcze poszukac jakiegoś pracownika za granica albo my możemy poszukać pracy za granica co wy na to ? ja znalazłam na hollandcontracting/pl

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: PatkaM »

A i też zależy czego konkretnie szukacie, ja aktualnie spędzam czas na portalach z ogłoszeniami o pracę, interesuje mnie praca Stalowa Wola. Akurat mam aktualnie pracę, ale boje się, że z dnia na dzień mogę jej po prostu nie mieć, więc wolę być zabezpieczona. Akurat w Stalowej Woli jest całkiem sporo ofert o pracę :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: Bakeneko »

ja osobiscie znalazłam prace na hollandcontracting/pl mają naprawde bardzo dobre jakościowo oferty dla każdego i dla wykształconego i dla mniej wykształconego obywatela :D

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: wąż »

Hej. Moja ciocia chciałaby sobie wymienić okna dlatego stwierdziłam, że pomogę jej coś znaleźć. Widziałam na innej stronie okna używane według mnie warto spróbować, co o tym sądzicie?

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: Safira »

Wiele osób teraz traci pracę, to fakt..Przykre to ale co zrobić, moze kogoś zainteresuje praca w Niemczech? Mój znajomy tam znalazł bardzo dobra ofertę praca.dojczland.info/ Dobrze płatna w ciekawej firmie, bardzo dobre warunki pracy, jest zadowolony.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: wąż »

A co powiecie na temat pracy w holandii ? Bo ja własnie ostatnio znalażłam fajne miejsce własnie do pracy tam na hollandcontracting/pl mają świetne oferty i dobrze płatne

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Serwis ogłoszeniowy

Post autor: IgnacyK »

Jeśli szukacie profesjonalnych i kompleksowych porad związanych z budownictwem lub aranżacją wnętrz to polecam leksykon-budownictwa/pl/, gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad :)

ODPOWIEDZ