deborah
Posty: 590
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Ogrzewacz elektryczny

Post autor: deborah »

Chciałabym kupić dodatkowy grzejnik do mieszkania. Jaki ogrzewacz elektryczny polecacie?

mojra
Posty: 657
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: mojra »

Też zdecydowałam się na zakup takiego grzejnika. W końcu dodatkowego źródła ciepła nigdy za wiele :) Znajoma poleciła mi sklep takwiele/pl gdzie można kupić mnóstwo fajnych rzeczy i własnie tutaj kupiłam grzejnik na podczerwień. Bardzo dobra jakość, także szczerze polecam!

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: bajobaj »

W sumie to może zastanowicie się nad czymś takim jak grzejnik elektryczny ścienny z termostatem , oczywiście na podczerwień? Wydaje mi się, że to może mieć bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie, bo on nie imituje niczego szkodliwego, a skutecznie działa w formie właśnie ogrzewania. Dlatego moim zdaniem warto chociaż tę opcję rozważyć. Może akurat to będzie Wam pasowało.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: bonyard »

Grzejniki elektryczne mam z TIM/pl , szwagier polecił też stąd brał, a jak wiadomo skoro jest rekomendacja to rzecz pewniejsza. Działają bez zarzutu, sterowane pilotem i szybko ogrzewają pomieszenie

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: matys »

Ogrzewanie centralne to nic poza tym, że mamy piec i kaloryfer i różne rurki rozprowadzające wodę i ciepło. W zasadzie dla mnie to jest oczywiste, jednak nie wiem, jakie wy macie co do tego podejście. Niemniej mnie interesują instalacje centralnego ogrzewania Rzeszów i zamierzam się w tym kierunku doinformować. Muszę piec w przyszłym roku zmienić.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: Kreśka »

Warto pomyslec nad zmiana ogrzewania jak trzeba dogrzewać.Teraz kotły 5 klasy to must have. My zamawialiśmy od piecbud.net/pl/ Najlepszy stosunek jakości do ceny maja

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: grażynka011 »

My zdecydowaliśmy się na ofertę jaką jest piec co używane . Można kupić w świetnej cenie porządny piec

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Ogrzewacz elektryczny

Post autor: zorba »

Ja dopiero zastanawiam się nad ogrzewaniem domu. Chyba skorzystam z usług tej firmy https://electrosystems.pl/ . Mają ciekawą ofertę związana z zakładaniem instalacji elektrycznej. W sumie dobrze byłoby mieć też taki system inteligentnego domu. Ktoś z Was może już go ma?

ODPOWIEDZ