majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wybór materaca

Post autor: majsterka »

Do takiego łożka można też dokupić jakiś stylowy i wygodny materac. Zauwazyłam, ze tutaj hilding/pl/ , mają aktualnie świetnej jakości materace w dobrych cenach. Na Twoim miescu, długo bym się nie zastanawiała tylko brała.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Wybór materaca

Post autor: Elka »

Od wielu lat zmagałam się z bólem pleców, dlatego w końcu postanowiłam zamówić materac, który będzie odpowiadał wszystkim moim wymaganiom. Zamówiłam materac lateksowy, który znalazłam na stronie mebleimaterace/pl/c/materace/materace-lateksowe/ . Polecam ten sklep, bo w ofercie mają chyba wszystkie rodzaje materaców.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Wybór materaca

Post autor: papilotka »

Materace lateksowe są super :) my jakis czas temu zamawialismy dla synka materacyk/pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ i wybralismy taki, ogolnie maja spoko wybor materacy i dobrych jakosciowo

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wybór materaca

Post autor: pyrtek »

Ja z zona postawilem na materace sambella - zapewniaja maksymalny komfort snu i sprawiaja, ze kregoslup rowniez odpoczywa i czlowiek wstaje jak nowo narodzony :)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Wybór materaca

Post autor: matys »

Właściwie to jest problemem dla wielu osób i ja się wcale nie dziwię, bo mam z tym też kłopot, ale mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego. I dlatego na przykład sprawdzam, czy materac sprężynowy kieszeniowy jest naprawdę dobrym wyborem. Każdy ma swoje własne rozwiązania i preferencje, ale im więcej opinii, tym dla mnie lepiej.

ODPOWIEDZ