akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Wiertnicze sprzęty

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio widziałam ciekawe propozycje na staltechnika/pl/ . Czy ktoś korzystał z takich? Myślę, że taki sprzęt do wykopu studni by się przydał, do użytku domowego. Wody coraz mniej a więc do podlewania sama by się zbierała.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wiertnicze sprzęty

Post autor: mojra »

Ja zawsze wychodzę z założenia, że jak już mamy kupić bądź wypożyczyć jakiś sprzęt, to najlepiej porównać ze sobą kilka ofert - tak aby wybrać najlepszą z nich. Możecie sprawdzić również ofertę ciepiela.eu/ To lider na polskim rynku, świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Jakiś czas temu miałam okazję z nimi współpracować.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Wiertnicze sprzęty

Post autor: matys »

Nie na tym się znam, ale jako osoba zajmująca się hydrauliką, mogę wyróżnić pompy Dambat dambat/pl/pobierz.html jako te, które są często wybierane do domów, jako pompy obiegowe i do studni, jako pompy głębinowe. Ja sam często je montuję i wiem, że jakościowo są bardzo dobre. I wciąż się je udoskonala.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wiertnicze sprzęty

Post autor: bebefa »

Na pewno coś takiego będzie nam potrzebne, ale na razie nie wiem, czy się zdecydować na studnię do domu, czy jednak oczyszczalnię ścieków. Słyszałam, że z tym pierwszym jest prościej, ale nie mam pewności. Czy można liczyć na to, że do studni nie będzie aż tylu kontroli? i czy waszym zdaniem taka Watermark pompa głębinowa to dobry plan na wodę? Naprawdę dobry?

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Wiertnicze sprzęty

Post autor: bajobaj »

Ja to się na tym nie znam w ogóle, ale mój znajomy będzie studnie zakładać, to na pewno mu się to przyda. Dodam, że tak naprawdę dla mnie to pompy do wody musza być kupione do tego, a on ma tu problem, bo nie wie, co wybrać. Może coś wskażecie, zasugerujecie? Bo lepiej, jak ktoś obeznany się odezwie.

ODPOWIEDZ