Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Bóle pleców

Post autor: Milena »

Jeśli podejrzewasz, że coś się dzieje niedobrego z kręgosłupem to o bólu pleców przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ . Sama byłam bardzo ciekawa bo wśród moich znajomych i w rodzinie notorycznie pojawia się ten problem. czasem nawet ja nie mogę usiedzieć bo paskudnie bolą mnie plecy. Na blogu jest to doskonale wyjaśnione. Chyba będę musiała iść z tym w końcu do specjalisty.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Bóle pleców

Post autor: Grazka123 »

Ja właśnie często miałam ból kręgosłupa ale ostatnio zaczął się ból łokcia i niestety nie mogłam sobie z nich poradzić aż w końcu znalazłam tabletki które są właśnie na tego typu bóle i naprawde mi pomogły. Jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: Malina »

Na bolący kręgosłup najlepsza jest aktywność fizyczna. Najlepiej byłoby uprawiać jazdę konną,chociaż jak wiadomo,nie jest to sport tani.Chcąc jednak spróbować swoich sił jako jeździec,warto zaopatrzyć się w dobrej jakości odzież,warto odwiedzić sklep dla konia i jeźdźca Horse-Trade,który ma w ofercie kantar dla konia derki,kaloszki,ale też buty do jazdy konnej,toczki bryczesy,a nawet paszę i witaminy.Jazda konna wspaniale wpływa na nasza postawę i kręgosłup.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: synia »

Jeśli poszukujecie czegoś, co ukoi wasz ból i pomoże normalnie funkcjonować, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj apteka-familia/pl/olfen-zel-100-g.html . Jest tam wiele informacji, które mogą okazać się pomocne. Przede wszystkim dowiecie się jak działa Olfen Żel. Warto mieć go zawsze pod ręką, zwłaszcza że jest niedrogi, a ma wiele pozytywnych właściwości. Można dzięki niemu normalnie funkcjonować.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: morowiec »

ja to aktualnie chodze na rehabilitację do rehabilitacje.org/ Mają najlepsze usługi świetnie sie czuję właśnie dzięki nim i jest naprawdę ok.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Bóle pleców

Post autor: paździoch »

Jak na razie to ja czekam dopiero do ortopedy by się dowiedzieć co dzieje się z moim kręgosłupem. Dlatego obecnie chodzę w ortezie zakupioną w sklepie tanisklepmedyczny/pl/ bo kolega mi tak doradził

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: Safira »

czasem ból pleców moze być wynikiem problemów kobiecych, zapalenie przydatków lub jajników. Warto sie wtedy wybrać do ginekologa

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: Mirka44 »

Zgadzam się w pełni, mnie zawsze bardzo bolały plecy przed okresem i w trakcie miesiączki. Miałam małe torbiele na jednym z jajników i po prostu dokuczliwy pms. Jak tylko mi lekarz przepisał belarę to praktycznie wszystkie moje dolegliwości poszły w niepamięć. Pms przestało mi dokuczać a miesiączki skróciły sie do kilku dni. Praktycznie teraz nie mam wcale bólu pleców.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Bóle pleców

Post autor: zuzula12 »

Często jest tak że boli nas biodro czy kolana. Wiecie że to może być też spowodowane tym że mamy niewłaściwe buty? Warto mieć wkładki ortopedyczne które są odpowiednio dopasowane do naszej stopy. Onie dbają nie tylko o naszą stopę. Pamiętajcie o tym bo to ważne. Może właśnie też potrzebujecie takiej wkładki?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: milka »

Bardzo dobrego fizjoterapeutę znajdziesz tutaj technologiaciala/pl/ Sama jakiś czas temu chodziłam tam na rehabilitację. Miałam uszkodzony staw skokowy i do tego duże problemy z kręgosłupem. Teraz jest znacznie lepiej.

ODPOWIEDZ