bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: bebefa »

W dużej mierze zastanawiam się nad tym, co mam zrobić i jak mam podejść do tematu. Chodzi o rehabilitację bolących pleców właśnie. I pod tym kątem zaczęłam sprawdzać sklep 4fizjo. Tu mogę kupić takie wyposażenie do ćwiczeń i rehabilitacji jak na przykład taka 4fizjo/pl/pol_m_Maty-do-akupresury_Maty-do-akupresury-bez-poduszki-4FIZJO-215.html mata z kolcami do akupresury .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: grażynka011 »

Mogę polecić wam dobry i skuteczny żel izdrowiej/pl/dmso-gel , który posiada bardzo dobre właściwości przeciwzapalne, dodatkowo wykazuje działanie znieczulające co jest bardzo ważne, także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Bóle pleców

Post autor: mrozek »

Leki i kosmetyki można także znaleźć w ofercie aptek internetowych. Polecam na przykład odwiedzić ofertę Apteki Galen: aptekagalen/pl/collaflex-only-1-30kaps . Wybór jest bardzo duży i na pewno znajdziecie to, czego szukacie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: grażynka011 »

Warto również zapisać się na rehabilitację do fizjomedicum/com/pl/ . Jest to bardzo dobra klinika, w której byłam niedawno pierwszy raz. Tutaj zabiegi wykonywane są fachowo, dzięki rehabilitacji tutaj szybko powróciłam do sprawności

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Bóle pleców

Post autor: mojra »

Dodam jeszcze, że w takim wypadku fajnie jest się wspomóc - komora hiperbaryczna łódź To rewelacyjnie wpływa na dotlenienie tkanek a tym samym przyspiesza regeneracje. Naprawdę super opcja dla osób aktywnych i nie tylko.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Bóle pleców

Post autor: zuzula12 »

Wydaje mi się, że każdy z nas chcę wyglądać i czuć się jak najlepiej w swoim ciele. Jeżeli macie problemy zdrowotne związane z waszymi stopami, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę podolog warszawa . Ktoś z Was również korzystał z ich usług?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: milka »

Zobacz sobie ten żel https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel Działa przecwbólowo i przeciwzapalnie, więc jeśli masz problemy z kręgosłupem i stawami będzie akurat. Cena nie jest wygórowana a żel jest dostępny bez recepty.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Bóle pleców

Post autor: czoko752 »

A może to po prostu bóle neuropatyczne ? Zmaga się z nimi całkiem dużo osób, dlatego warto dokładnie sprawdzić, co nam dolega, aby podjąć odpowiednie leczenie. W leczeniu taki bólów neuropatycznych wykorzystywana jest stymulacja tDCS, która jest bezpieczna i bezinwazyjna.

ODPOWIEDZ