karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: karowisniewska »

Jeśli chodzi o mnie to u mnie super stan skóry poprawił się odkąd stosuję olejek CBD. Możecie go znaleźć na alba-hemp/com/, to olejek Alba Hemp.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mrozek »

Jeżeli lubicie robić zakupy w aptece internetowej to z pewnością do gustu przypadnie Wam oferta Apteki Galen. Znajdziecie ją pod adresem aptekagalen/pl/vis-plantis-element-krem-maska-do-twarzy-na-noc-bakuchiol-wit-c-50ml . Polecam zapoznać się z ich asortymentem.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: budowlaniecja »

Jeśli szukacie dobrych kosmetyków naturalnych to zobaczcie tu bee/pl/producent/mokosh Tu jest ich bardzo duży wybór, kosmetyków znanej marki Mokosh. Kosmetyki naturalne, są bezpieczne dla skóry. Zobaczcie sami - warto. Dużo cen promocyjnych.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: milka »

Mi dzisiaj w oko wpadła promocja w tej drogerii internetowej madlensklep/pl/pol_m_Karnawalowa-Wyprzedaz-1761.html Mam zamiar zrobić tam większe zakupy jutro z rana. Muszę tylko sprawdzic co mi się już kończy. Lubię testować nowe kosmetyki, ale staram się najpierw zużyć stare :) W Madlen obecnie trwa świetna promocja.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Milusińska »

zdecydowanie polecam z bielendy eco sorbet zawiera tylko naturalne składniki min.97% krem ,serum i świetna kostka peelingująca a jak pięknie owocowo pachną.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: zuzula12 »

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne i jak dla mnie są one najlepsze. Osobiście odkryłam ostatnio fajną nowość i zamówiłam sobie szampon w proszku. Dzieki niemu robię sobie świetne peelingi na skórę głowy. Przeczytacie dużo informacji na stronie version/com/pl Polecam wam ponieważ jest to świetna opcja

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mojra »

Warto sięgać nie tylko po kosmetyki naturalne, ale takie które są przebadane dermatologiczne, są wyrobem medycznym na bazie naturalnych składników. I tutaj zdecydowanie na uwagę zasługuje ten krem: allecco/pl/vaduse-dermatologie-dermin-krem-gleboko-regenerujacy-50-ml.html Dla mnie nie ma sobie równych. Obecnie kończę 3 opakowanie, więc jak widzicie - super mi się sprawdza.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki to stawiaj na naturalne produkty takie jak są w ofercie sklepu Cztery Szpaki. Jeżeli chodzi mydła to mi przypasowało ich konopne mydło 4szpaki/pl/konopne-savon-noir Świetnie się sprawdza zarówno jeśli chodzi o mycie jak i pielęgnację ciała. Jednym słowem ich produkty to jakość za rozsądną cenę.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: sokol »

Warto też iść do dermatologa. Specjalista dobierze odpowiednie leczenie problemów skórnych. Może nawet zlecić wykonanie leków recepturowych. Z tym najlepiej zgłosić się do apteki DOZ, oni specjalizują się w ich wytwarzaniu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja od niedawna stosuję bardzo dobry krem na łuszczycę od hermzlabs/pl/products/healpsorin-cream-50ml . Sprawdził się u mnie super, ma bardzo dobre właściwości nawilżające, więc mogę go polecić z czystym sumieniem

ODPOWIEDZ