Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Dżonko »

Łapcie linka do tej drogerii - byhealth/pl/kosmetyki Mają tam fajne kosmetyki naturalne. I co ważne tanie kosmetyki ;) Naprawdę zerknijcie sobie na ceny i porównacie to sami zobaczycie. Ja ostatnio składałam tam zamówienie, bo już kilka rzeczy mi się pokończyło.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mojra »

Kosmetyki naturalne ma też herbapol-polana/com/ To całkiem nowa marka, ale z tego co wiem to wiele kobiet już je stosuje i sobie chwali. W szczególności w połączeniu z suplementami. Taki pielęgnacja holistyczna pomoże nam zadbać o cerę od zewnątrz, ale też od wewnątrz.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: zuzula12 »

Z jakich kosmetyków korzystacie na co dzień i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę bjococo/pl/product/show/95/cbd-6 , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z produktami konopnymi. Wielokrotnie korzystałem z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Bigi12 »

Kosmetyki naturalne to przyszłość i nie tylko ze względu na ekologię ale przede wszystkim na brak negatywnych skutków ubocznych. Ja od dawna stosuję szampon w kostce i jestem mega zadowolony. Oprócz tego korzystam z dezodorantu naturalnego i kupuję to w Mydlarni Cztery Szpaki. Radzę wam też odwiedzić i przekonać się że można mieć świetne kosmetyki naturalne w atrakcyjnej cenie.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: piotrowska »

Ja najchętniej kupuję tu ekodrogeria/pl/mleczka-i-balsamy-do-ciala świetne naturalne balsamy do ciała. Nie podrażniają mojej skóry, nie uczulają i nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: wloczykijka »

Kosmetyki naturalne są najlepsze, bo nie zawierają szkodliwych składników. Tego typu produkty dostarcza na polski rynek Oficjalny dystrybutor Biokap i muszę przyznać, że warto spróbować. Korzystam z produktów tej firmy od dwóch miesięcy i zauważyłem wzrost kondycji moich włosów.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Milusińska »

Z kosmetyków naturalnych to spokojnie mogę polecić te bielenda/pl/katalog/eco-sorbet-malina . Bielenda jest rewelacyjna pod względem składników jakie sa w kosmetykach oraz ich działaniem a Eco Sorbet malina sprawia ze skóra jest bardzo nawilżona

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: sokol »

Polecam drogerię online Darmar Sklep . Wybór produktów mają naprawdę bardzo duży. Znajdziecie u nich między innymi kosmetyki dla nastolatek: darmarsklep/pl/kosmetyki-dla-nastolatek . Każda z Was z pewnością wybierze coś dla siebie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: zuzula12 »

"Ja właśnie testuję kosmetyki CBD. To oczywiście naturalne dobre produkty.



_________________________

waporyzator suszu
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: pośrednik »

Ja ostatnio trafiłem na bardzo dużą ofertę tu bee/pl/12162-mydla Są tu naturalne kosmetyki do kąpieli. Naturalne mydła w kostce, płynie do pielęgnacji ciała, włosów. Ja preferuję syberyskie czarne mydło do ciała i włosów. Sprawdźcie sami te propozycje.

ODPOWIEDZ