majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Kosmetyki naturalne

Post autor: majsterka »

"""Kosmetyki naturalne sa teraz bardzo popularne i wiele osób takie kupuje. Duży wybór produktów naturalnych oferuje sklep

sklep.yasmeen/pl/kosmetyki-naturalne.html . Tu znajdziecie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów, ciała oraz twarzy. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych składników i nie zawierają żadnych sztucznych substancji co sprawia, że moga ich uzywac nawet alergicy czy osoby ze skóra wrażliwą.
"""

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mojra »

Zanim zdecydujesz się na zakupy, to porównaj kilka ofert - dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą ofertę, w najrozsądniejszej cenie. Ja zdecydowałam się na zakupy kosmetyków naturalnych w sklepie pronaturalnie i polecam :) Dodatkowo kupiłam olej CBD oraz suplementy.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: sokol »

Warto także zainteresować się kosmetykami konopnymi. Są to produkty naturalne, z dodatkiem oleju konopnego. Świetnie nawilżają i zmiękczają skórę. Możecie zaopatrzyć się na przykład w produkty do pielęgnacji twarzy: cbdart/pl/product-category/kosmetyki-konopne-i-inne/pielegnacja-twarzy/ .

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: kometka »

Ja używam produktów naturalnych z herbi.shop/kategoria-produktu/natuu/ . Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków. Borykałam się z suchą skórą i przerobiłam wiele kosmetyków. Mogę polecić balsam i kremy, których Używam na co dzień. Po ich zastosowaniu mam nawilżona skórę. Co naj ważniejsze nie lepią do ciała.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: pyrtek »

Nasza bielenda wypuscila super linie Eco Nature ktora jest w pelni naturalna :) kosmetyki sa dedykowane poszczegolnym rodzajom cery, wiec kazdy dobierze cos dla siebie

Wiola82
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 11, 2021 11:09 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Wiola82 »

:geek: :geek: :geek: Nie spodziewałam sie tutaj takiego tematu. Obecnie chciałabym uzyskać zgodę na uprawę konopi ze względu na swoją chorobę stwardnienie rozsiane, ale nie mam pojęcia jaka odmiana bedzie miała najmniej THC. W tej chwili korzystam z 15 % bez thc - konopiafarmacja/pl/krople-cbd/187-olejek-konopny-15-encann-cbd-10ml.html bardzo mi pomaga, ale chciałabym też stworzyć coś swojego. Podobno finola ma najwięcej THC, ale nie mogłam znaleźć która odmiana jest najniższa, i czy jest opłacalen robić swoje samodzielne produkty? :?: :idea:

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o kosmetyki to zerknijcie na stronę apiscosmetics/pl/ są tutaj dostępne kosmetyki z minerałami z Morza Martwego które zdobywają coraz większą popularność. Nie dziwi mnie to sa one rewelacyjne. Cena jest też bardzo atrakcyjna.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Monika »

Ja ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki konopne. Można je bez problemu zamówić przez internet, na przykład w sklepie internetowym hempking.eu/pl/kosmetyki-konopne/. Moim zdaniem są one całkowicie warte swojej ceny, mają bowiem rewelacyjny wpływ na skórę :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: dolores »

napewno z konopii beda takie kosmetyki przydatne... sama korzystam głównie z takich od cannabefit/pl/index.php/produkt/usteczka-pomadka-cbd-12g-3-360mg/ mają najlepsze produkty i w dobrych cenach

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: piotrowska »

A jakoś nie miałam okazji ich stosować jeszcze ale za to bardzo często kupuję różne szampony w tej ekodrogeria/pl/szampony drogerii bo zależy mi na tym żeby były naturalne

ODPOWIEDZ