Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Bakeneko »

Ja bardzo lubię zakupy internetowe, szczególnie jak są to sprawdzone rzeczy. Jeśli jesteście posiadaczkami cery problematycznej tak jak ja, to polecam wam produkty od nanili/pl. Używam od kilku miesięcy i stan mojej cery wyraźnie się poprawił. Polecam do zapoznania się.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: milka »

Jeśli szukasz kosmetyków do pielęgnacji skóry wokół oczu to polecam zajrzeć tutaj sklep.femi/pl/pl/blog/Zadbaj-o-skore-wokol-oczu-pielegnacja-skrojona-na-miare/407 Dowiesz się jakie kosmetyki najlepiej stosować w tych okolicach. Ja powiem szczerze, że przez bardzo długi czas nie dbałam o swoją skórę pod oczami. Teraz tego żałuje.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Bigi12 »

Jak chodzi o kosmetyki naturalne to jestem ich zwolennikiem i polecam każdemu znaleźć swojego ulubionego producenta. Ja stawiam na produkty z Mydlarni 4 Szpaki gdzie mam kremy, peelingi, dezodoranty czy nawet naturalny olejek do masażu Idą święta więc wykorzystaj ich zestawy i podaruj swoim najbliższym.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: grażynka011 »

Najlepsze kosmetyki naturalne dostępne są w kroplazdrowia/com/pl/ . Dodatkowo wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziecie dla siebie coś odpowiedniego

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mojra »

Widzę, że nie tylko ja jestem wielką fanką naturalnej pielęgnacji :) To naprawdę dobry wybór! W szczególności dla osób, ktore mają wrażliwą cerę i skłonność do podrażnień. Gdyby kogoś to interesowało, to ja korzystam z oferty novakosmetyki/pl/pl/55-naturalne-kosmetyki-do-twarzy Mają szeroki wybor kosmetyków w przystępnych cenach.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: zuzula12 »

"Moja cera jest wymagająca i od pewnego czasu stosuję już tylko naturalne kosmetyki.





_________________________________________

Klinika medycyny estetycznej wrocław
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mrozek »

Moim zdaniem warto też takich kosmetyków szukać w aptekach. Na przykład w Aptece Galen można znaleźć ogromny wybór dermokosmetyków: aptekagalen/pl/sylveco-zestaw-do-mlodej-cery . Na pewno znajdziecie u nich także kosmetyki dla siebie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: dolores »

Wiele kremów przetestowałam w swoim zyciu na rozne problemy skórne, ale na suchą czy łuszczacą się skorę najlepiej sprawdził mi sie suplement Neoglandyna, zawiera oleje roślinne i super nawilza skorę, polecam.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: czoko752 »

Kosmetyki naturalne w cale nie są takie dobre jakby się mogło wydawać. Czasami lepiej sięgnąć po coś o mocniejszym, ale też lepszym składzie. Na stronie: byhealth/pl/cerave-zele-oczyszczajace dostępna jest cerave emulsja do mycia w szerokim wyborze rodzajów i rozsądnej cenie. Warto zdecydować się na którąś

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: budowlaniecja »

"Ja szukając kosmetyków do skóry wrażliwej ze skłonnością do podrażnień trafiłem na taka ofertę tu bee/pl/producent/sylveco

W tym sklepie jest bardzo duży wybór kosmetyków produkowanych w oparciu o starannie wybrane surowce pochodzenia roślinnego. Myśle że ta propozycja powinna i was zainteresować - więc sprawdźcie sami, bo ceny są przyzwoite w porównaniu z innymi ofertami.
"

ODPOWIEDZ