Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Opakowania styropianowe

Post autor: wloczykijka »

Przymierzasz się do zakupienia opakowań styropianowych? Zależy Ci na ich wytrzymałości i przyzwoitej cenie? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę Ci polecić ten link http://www.hirsch-porozell.pl/produkty/opakowania/ . Osobiście sam miałem okazję skorzystać z ich oferty i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Opakowania styropianowe

Post autor: bebefa »

Na pewno jest to sposób na to, żeby takie opakowania ponownie wykorzystać. Ogólnie to jest może bardziej praktycznie, niż plastik, ale i z niego całkiem nie można rezygnować. W postaci takiej jak folia rolnicza folia-stretch/pl/folia-rolnicza-do-owijania-bel/ , przydaje się do bardzo wielu zadań. Wydaje mi się, że nie zrobicie błędu, jeśli się tym zainteresujecie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Opakowania styropianowe

Post autor: tonga »

Folia to rzeczywiście bardzo dobry materiał jeśli chodzi o pakowanie i zabezpieczanie produktów. U nas w firmie najlepiej sprawdza się folia pęcherzykowa. Jeśli szukacie namiaru na firmę, która zajmuje się produkcją to warto zajrzeć do Mac Graf mac-graf/com/pl/produkt/folia-pecherzykowa. Wysoka jakość, kompleksowa oferta a przy tym rozsądne ceny.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Opakowania

Post autor: synia »

Trzeba zawsze wybierać takie opakowania, które są nie tylko solidne, ale idealnie pasują dodanego produktu. Ważne bowiem jest to, aby stawiać na sprawdzone rozwiązania i przede wszystkim bezpieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o przechowywanie żywności. Tutaj stark/pl/branze-cat/lody/ warto sobie zerknąć. Jest to bowiem strona producenta opakowań.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Opakowania styropianowe

Post autor: pyrtek »

Folie babelkowa to ja zamawiam na przeprowadzkisklep/pl/ :) maja wszystkie opakowania dostepne, a ceny naprawde spoko, wiec zawsze hurtem sobie biore komplet :)

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Opakowania styropianowe

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobrej jakości opakowania warto jednak zamówić od yanko/com/pl/ . Wyróżniają się wysoką wytrzymałością, solidnością i prezentują się bardzo estetycznie, także wybór tutaj okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę, dlatego warto tutaj zajrzeć.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Opakowania styropianowe

Post autor: bonyard »

Niestety nie wiem gdzie styropianowe można kupić, ale w przypadku gdyby potrzebne były opakowania z tworzywa sztucznego to tutaj omegaplastics/pl/opakowania-chemii-gospodarczej/ można znaleźć interesującą ofertę

ODPOWIEDZ