Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bakeneko »

Pozycjonowanie stron może być idealnym rozwiązaniem :) Oczywiście jeżeli jest dobrze prowadzone ;) Ja jestem laikiem w tej kwestii dlatego zdaje się na pomoc specjalistów, jeśli również potrzebujesz pomocy to zobacz https://www.lencia.pl/pozycjonowanie-stron-www/

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: milka »

Ostatnio zainteresowała nas odzież reklamowa z haftowanym logotypem naszej firmy. Zdecydowalismy się na bluzy i spodnie od firmy GQB. Ich oferta była najatrakcyjniejsza dla nas. Mają super ceny, szybko realizuja zamówienia a ich hafty są porzadnie wykonane a co za tym idzie trwałe.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: wąż »

Reklama dla firmy? W obecnych trudnych czasach proponuję reklamę w internecie. O potrzebie posiadania własnej strony internetowej chyba nie muszę nikomu mówić. Jednak mało kto wie jak ważne są związane z nią działania marketingowe. Dlatego warto zlecić je profesjonalistom. Ja zostawiłem to pracownikom agencji Lencia i efekty mnie naprawdę zaskoczyły. klikniji dowiedz się więcej

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: martynika »

Tak naprawdę sposobów na promowanie jest wiele. Na przykład, kupując Instagram likes otrzymujecie impuls, który może pomóc w poprawieniu ogólnego zasięgu na Instagram, wzmacniając wzrost liczby obserwujących. Polecam do zapoznania się bliżej z tym tematem socialmediabost/pl.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

spoty reklamowe jest to super oferta firmy zajmującą się produkcją spotów reklamowych jak również teledysków, sama skorzystałam z ich usług do reklamy swojej firmy. Dostałam akurat od nich zwiastun filmu czyli wybrane sceny z tego dnia i już nie mogę się doczekać całości. Jest bardzo dobry obraz, kolory są świetne widać że nagrywają dobrym sprzętem. Polecam bardzo ta firmę.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Dżonko »

Podrzucę Wam link do tego artykułu - prasa24h/pl/22815/dlaczego-warto-korzystac-z-wizytowek.html Poczytajcie sobie na temat wizytówek. Uważam, że odpowiednie wizytówki są naprawdę ważne i trzeba przyłożyć wagę do ich wyboru, projektu itd.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: milka »

Jesli szukacie odzieży dla swoich pracowników to polecam skorzystanie z oferty tej firmy gqb/pl/ Ich odzież reklamowa z g=haftowanym logiem jest wysokiej jakości no i ma przystępne ceny. My już od jakiegoś czasu zamawiamy tam odzież reklamową dla naszych pracowników.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: mojra »

Jeśli myślisz o nowym logo czy nowej stronie internetowej, to warto pomyśleć o projektowaniu graficznym. O wizerunek waszej marki zadba agencja reklamowa whiteart/pl Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie oraz do każdego klienta podchodzą w pełni indywidualnie, o czym możecie się przekonać zaglądając na ich stronę

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: czoko752 »

Pamiętaj, że wizytówki powinny mieć elegancki wygląd, dlatego ważna jest jakość wydruku. Ja zawsze zamawiam wizytówki online i teraz zainteresowała mnie oferta goodproject/pl/wizytowki/ . Oni mają bardzo duży wybór usług - drukują rozmaite materiały promocyjne oraz oczywiście na początek je projektują. Zlecenia realizują zawsze w bardzo krótkim terminie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: grażynka011 »

Według mnie warto postawić na pozycjonowanie. Ogólnie ostatnio znalazłam świetnego i wartościowego bloga analystforum/com/pl/ , na którym dostępnych jest bardzo wiele informacji na ten temat, więc warto tutaj zajrzeć. Zyskacie naprawdę wielką wiedzę.

ODPOWIEDZ