aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: aksamitna »

Wydaje mi się, że reklama internetowa jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Agencja marketingszeptanyagencja/pl/ specjalizuje się w marketingu szeptanym, z którego działania bardzo chętnie korzystam. Już kilka kampanii mam w tym stylu realizowanych i efekty muszę przyznać, że są naprawdę skuteczne.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: bebefa »

Myślę, że nie musicie daleko szukać, jeśli potrzebna wam jest naprawdę w porządku reklama. Tutaj drukarnia Nowy Sącz agencjareklamowa.biz/ może pomóc. Oni mają w końcu mnóstwo rozwiązań, które są powiązane przede wszystkim z naszym biznesem, ale także i z wielkimi reklamami samochodowymi, czy oklejaniem aut. Moim zdaniem warto to sprawdzić.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: paździoch »

Jeżeli jest wam potrzebna lokalna reklama, czyli jakieś ulotki, plakaty czy banery, to na stronie copio/pl/ możecie z łatwością zamówić to wszystko, czego potrzebujecie. Także oferują ekspresowe usługi. :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bakeneko »

a internetowa reklama ? Ktoś z was ogarniał ? Bo ja własnie też, wzięlam sobie pozycjonowanie i naprawde wszystko okazało się w porzadku. Najlepsze działania ma moim zdaniem kampania semseomarketing/pl/

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Osobiście moge Wam polecić kasetony świetlne Wrocław, ponieważ sam korzystam z ich oferty regularnie. Prowadzę kilka restauracji i mam wiele z ich produktów, ponieważ doskonale spełniają swoją role i przyciągają uwagę wielu nowych klientów.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: firanka »

Teraz to praktycznie każdy powie, że reklama internetowa jest jedynym słusznym kierunkiem. Nie ma co się oszukiwać, ale każdy z nas teraz szuka o danych produktach informacji w sieci. A dobrze dobrany marketing będzie zachęcał ludzi do skorzystania właśnie z naszej oferty. W takich różnych kampaniach reklamowych bardzo fajnie sprawdzi się agencja mwp.org/pl/ z którą miałam przyjemność współpracować.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: czoko752 »

Reklama dla mojej firmy aktualnie jest internetowa, zająłem się influencer marketingiem i to w niego inwestuję. Jak nie wiecie na czym to polega to ten tearsofjoy/pl/uslugi/influencer-marketing artykuł wam to przybliży. Taka forma reklamy jest skuteczna i też wydajna.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: milka »

Mnie ostatnio zainteresował druk wizytówek. Prowadzę firmę już ponad rok i nawet mi do głowy nie przyszło żeby zamówić wizytówki. Ostatnio znajoma zapytała mnie dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam! To wbrew pozorom świetna reklama. Dlatego chce naprawić swój błąd.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: Dżonko »

Ważną formą promocji firmy są też wizytówki. Tutaj wlasna-firma/pl/czy-wizytowka-zawsze-musi-byc-w-ksztalcie-prostokata/ możecie szerzej poczytać na ten temat. Ja uważam, że warto zastanowić się dobrze jak mają wyglądać wizytówki, by po prostu były atrakcyjne dla klienta, a nie pierwszy szablon z brzegu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: milka »

Co sądzicie o odzieży dla pracowników? Jesteście za czy nie bardzo? My zastanawiamy sie nad zamówieniem odzieży z haftowanym logiem naszej firmy. Tutaj gqb/pl/ znalazłam świetną oferte i chyba z niej skorzystamy. GQB ma świetne ceny i cieszy się dużym zaufaniem klientów.

ODPOWIEDZ