grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest by wizytówki były dobrze zaprojektowane, więc by nie popełniać błędów najlepiej jest jednak odwiedzić blog.chroma/pl/najwieksze-bledy-popelniane-podczas-projektowania-wizytowki-czesc-trzecia/ . Tutaj dostępnych jest bardzo dużo informacji na ten temat.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bigi12 »

Jak interesuje cię reklama swojej firmy to wykorzystaj możliwości tej agencji critical/pl/pozycjonowanie-stron/ Wykona ona dla ciebie nie tylko pozycjonowanie strony firmowej ale i zoptymalizuje ją czy też podejmie inne działania marketingowe dające rozpoznawalność. Dzięki ich ofercie twoja marka na pewno zyska na rozpoznawalności.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem reklamy, ponieważ chciałbym Wam polecić rozwiązanie, z którego sam korzystam. Jeżeli szukacie zamiennika dla zwykłych, foliowych reklamówek, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy, która produkuje m.in. torby bawełniane reklamowe .

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: czoko752 »

Cały czas zastanawiam się nad tym, czy content marketing będzie odpowiednią propozycją na reklamę dla mojej firmy manley/pl/content-marketing . Myślę, że coraz więcej osób stawia na takie reklamy, więc jeśli ma to przynieść zyski, to warto się zdecydować. Firma ma dobre opinie i myślę, że jak najbardziej można im zaufać. Szukacie też reklamy dla swojej firmy?

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: RobertOsm »

Teraz większość produktów i usług ludzie wyszukują w intenrecie dlatego ważne jest, żeby zainwestować w dobrą reklamę ;) Fajną opcją zwłaszcza dla usługodawców jest pozycjonowanie lokalne, które umożliwi Ci trafienie do większej liczby osób z Twojego regionu ;) Osobiście polecam agencję AdVist, która ma bardzo dobrych specjalistów SEO ;) Zostawiam link advist/pl/uslugi/pozycjonowanie-lokalne/ . Na stronie można poprosić o darmową wycenę.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: dolores »

Poza reklamą internetową czy stacjonarną taką jak ulotki czy plakaty warto zadbać o profesjonalny wygląd naszej firmy, w małych detalach. Dobrym przykładem niech będzie clipboard z naszym logo na różnych eventach czy konferencjach :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: milka »

Przede wszystkim należy zadbać o Logo Lublin dla firmy oraz stronę internetową. bez tego ani rusz w dzisiejszych czasach! Dopiero później ogarniaj reklamę w internecie. Warto postawić na przemyślane działania.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o usuwanie negatywnych opinii w Google Maps to z tego co widziałam to świetną ofertę posiada https://socialarena.pl/ . Dodatkowo tutaj spraw klientów załatwiane są bardzo fachowo, więc może jednak to będzie dla was dobre rozwiązanie

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: pośrednik »

Jest wiele możliwości na relamę firmy. Mnie zainteresowała to oferta tu https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek Można zamówić większy nakład książek przedstawiających historię a tez i prace wykonywane przez daną firmę. Moim zdniem to dobra propozycja min dla firm budowlanych. Książki są drukowane metodą cyfrową. Realizacja zamówienia w krótkim terminie. Warto też zerknać na inne propozycje tej drukarni.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Według mnie wybór odpowiedniej formy reklamy jest bardzo ważny, warto to dobrze przemyśleć. Od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak kluczową rolę odgrywa obecnie reklama, dlatego mogę Wam polecić porady w artykule na temat tablice reklamowe .

ODPOWIEDZ