kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: kometka »

radca prawny w Warszawie? Ja polecam Capital Legal. Jest to kancelaria, która kompleksowo zajęła się moją firmą w sytuacjach awaryjnych. Podała konkretne rozwiązania w kwestii umów oraz RODO. Mogłam na nią liczyć w przypadku legalizacji zamówień publicznych. Jestem z nich bardzo zadowolona.

mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: mojra »

Wiesz co, ja prowadziłam rozmowy z różnymi adwokatami, ale najbardziej spodobało mi sie podejście adwokat Domradzkiej - adwdomaradzka/pl/ Wykazała się świetnym zaangażowaniem w moją sprawę. I to pewnie dlatego udało nam się wygrać w sądzie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: Bakeneko »

Cóż ja korzystałam z ekancelaria.tv/ Mają naprawdę rewelacyjne porady, dobre ceny, ogólnie bardzo mi pomogli, do tego trafnie ogarnęli mój problem. Jestem z nich bardzo zadowolona. Z alimentami uporali się bardzo szybko.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu skorzystałem z usług prawnik weksle i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatów pracy. Jest to profesjonalna i doświadczona kancelaria prawna, działająca na terenie całej Polski.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: paździoch »

Z chęcią doradzę wam kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic, która zajmowała się moją sprawą karną. Tamtejsi adwokaci wzięli moją sprawę bardzo na poważnie, ich zaangażowanie było niesamowicie wysokie.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: wloczykijka »

Ostatnio przytrafiła mi się bardzo nieprzyjemna sytuacja - po zmroku wracałem do domu i zostałem zaatakowany. Obudziłem się w szpitalu i posiadam stały uszczerbek na zdrowiu. Skontaktowałem się niezwłocznie z kancelarią prawną https://kancelariafortis.pl/, aby pomogła mi w otrzymaniu należnego mi odszkodowania. Całe szczęście udało się znaleźć sprawcę i przyznał się do winy, dlatego będzie nam o wiele łatwiej. Jestem zadowolony, bo kancelaria naprawdę profesjonalnie podchodzi do klienta i czuję, że szczerze chcą mi pomóc.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: Kreśka »

W Szczecinie to koniecznie do kancelari gajda-adwokat/pl/ ! Kompleksowa i rzetelna obsluga prawna i to wlasciwie w kazdym zakresie. Do tego naprawde doswiadczeni i zaangazowane osoby :) Pan Michał gajda jest niezastąpiony

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: piotrowska »

W sumie to mogę jeszcze polecić dobrego prawnika od spraw rodzinnych - Pana Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, on i jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym a także podziałem majątku po rozwodzie ale w innych dziedzinach prawa też sobie poradzą

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: czoko752 »

No rozwód ciężka sprawa, ale trzeba przez to przejść, na pewno łatwiej jest wtedy jak ma się przy sobie dobrego prawnika. Ja od siebie mogę doradzić Kancelarię - warszawa-adwokat/com/ . Tutaj znajdziecie profesjonalną, sprawdzoną, no i odpowiednią pomoc.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie porządnego adwokata od alimentów to adwokat alimenty katowice z pewnością pomoże wam załatwić sprawę szybko i pomyślnie. Kancelaria do każdego ze swoich klientów podchodzi bardzo indywidualnie, zbiera wszelkie materiały i dowody, aby osoba składająca wniosek była zadowolona. Przy ustalaniu wysokości alimentów należy również wziąć pod uwagę fakt, że każdy z członków rodziny powinien żyć na podobnej stopie życiowej.

ODPOWIEDZ